Главная / Blog / Блог / Що робити з Tech Neck, другим підборіддям і кільцями Венери?

Що робити з Tech Neck, другим підборіддям і кільцями Венери?

Beauty-редакція ELLE Ukraine разом з лікарем-дерматовенерологом, сертифікованим тренером Alfa Development Оленою Скрипніковою піднімають питання про сучасні проблеми зі шкірою, які турбують більшість жінок.

Перераховані в назві статті терміни – «друге підборіддя», «кільця Венери» і Tech Neck ( «техношия», тобто передчасне старіння шиї в результаті постійного використання гаджетів) – не є строго медичними, але часто використовуються в google для пошуку вирішення проблеми старіння зони шиї.

Якість шкіри на шиї не менш важлива, ніж на обличчі, тому що ця зона майже завжди в полі зору співрозмовника. З віком, якщо належним чином за нею не доглядати, контраст з обличчям може бути надто очевидним.

Тому дерматологи люблять приказку, що догляд за обличчям закінчується в зоні декольте.

Глибокі складки на шиї називають кільцями Венери, їх поява провокується тривалим спазмом поздовжніх м’язів. Від ключиці вгору йде м’яз платизма – вона починається в області куточків вуст і спускається до зони декольте. Через гіпертонусу платизми зморшки можуть з’явитися і в молодому віці. Недопущення спазму і тонусу м’язів – найкраща профілактика.

Що ж робити? Проблеми з гіпертонусом шиї, провисанням і в’ялістю шкіри, появою другого підборіддя і т. д. Неможливо вирішити виключно косметичними засобами. Тут необхідно використовувати професійні методи корекції та профілактики, які може підібрати саме лікар-косметолог.

Звичайно, починати профілактику можна і потрібно вдома. Робіть щоденну зарядку для шиї і комірцевої зони. Ручний ліфтинг-масаж також може принести тимчасове полегшення. Зараз в інтернеті популярний фейсліфтинг, наприклад. Налаштуйтеся на тривалий курс, щоб зняти спазм м’язів, поліпшити лімфоток.

Але якщо ви схиляєтеся до перевірених і дієвих методик, в кабінеті косметолога можна зробити процедури, спрямовані на профілактику зміни стану шкіри шиї:

  1. Робота з м’язами і зажимами за допомогою професійного ручного масажу – дуже приємний метод, що володіє антистрес ефектом і добре розслабляє м’язи. Єдиний мінус: вам доведеться виділити хоча б пару місяців на курс масажу і чітко дотримуватися розкладу.
  2. Спеціальний косметичний догляд з використанням професійної косметики, який спрямований на глибоке зволоження, містить пептиди, кислоти та інші активні інгредієнти. У лінійці HydroPeptide, яку лікар використовує у своїй практиці, є спеціальні поліпептидні маски для шиї і зони декольте.

“Для мене один з моїх улюблених засобів, який я призначаю своїм клієнтам – спеціальна сироватка для зони шиї і декольте Firm-a-Fix Nectar HydroPeptide“, – говорить Олена Скрипнікова.

Розкішна сироватка-нектар тонізує і зміцнює шкіру шиї і зони декольте, використовуючи революційний епігенетичні коктейль антигравітаційна, омолоджуючих і коллагено-утворюючих пептидів. Одночасно зволожує тонку, делікатну зону шиї надаючи їй пружність, підтягнутість і здоровий тонус. Потужні антиоксиданти освітлюють, захищають шкіру від сонячного впливу і передчасного старіння.

Як бачите, в арсеналі сучасної косметології досить багато способів і методів щодо вирішення проблем зі шкірою. Крім професійного догляду для пролонгованого результату, необхідно стежити за поставою, робити спеціальну гімнастику для шиї, робити легкий самомасаж, наносити санксріни, застосовувати засоби догляду, які будуть розслабляти затиснуті м’язи, зміцнювати і глибоко зволожувати шкіру.

Детальніше про сироватку для зони шиї і декольте – Firm-a-Fix Nectar HydroPeptide

Джерело ELLE Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − three =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.