Дякуємо за цікавість до продуктів anti-age терапії за шкірою HydroPeptide®. Науково-обгрунтовані та удостоєні премії засоби з догляду за шкірою HydroPeptide® допомагають спростити ваш регулярний догляд за шкірою. Терапевтична дія пептидів починається відразу після нанесення, і Ви бачите миттєвий результат.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Що таке пептиди?

Пептиди – маленькі фрагменти протеїну (або короткі ланцюжки амінокислот), які збільшують клітинну комунікацію в шкірі. Існує кілька видів пептидів зрізними функціями. Пептиди стимулюють роботу власних клітин шкіри, включаючи вироблення колагену (який допомагає шкірі залишатися гладкою), працюють як міорелаксанти (розгладжують зморшки) . В продукції HydroPeptide® використовується понад 60 видів пептидів.

Чому антиоксиданти важливі при догляді за шкірою?

Антиоксидант – головний страж молодості та здоров’я, захищає від впливу вільних радикалів. Вільні радикали прискорюють ушкодження клітин, яке, як відомо, викликає передчасне старіння. Антиоксиданти в косметиці виконують відразу два важливих завдання. З одного боку вони запобігають деградації цінних активних речовин у продукті – тобто використовуються в якості стабілізаторів. По-друге, антиоксиданти підвищують вироблення колагену, чим покращують еластичність шкіри. І, по-третє, ці компоненти ефективно знижують пошкодження від сонця – усувають чинник фотостаріння. HydroPeptide® містить ряд природних та органічних антиоксидантів, які забезпечують цілий комплекс захисту від усіх категорій вільних радикалів.

Чи викличе HydroPeptide® почервоніння або подразнення?

Вам слід завжди консультуватися з косметологом або дерматологом перед початком використання нового засобу з догляду за шкірою. Вся продукція HydroPeptide® випробувана дерматологами і пройшла клінічні дослідження. Продукція гіпоалергенна і не викликає подразнень. Але на початку використання можливі почервоніння, так як шкіра не підготовлена до інтенсивного впливу.

Чи можу я використовувати HydroPeptide® після ін'єкцій або апаратних процедур?

Так. Продукція HydroPeptide® завдяки нейро-, аміно- пептидам продовжує дію ботулотоксину. Ваша шкіра набуває сяючий вигляд. Рекомендується використовувати засоби по догляду за шкірою як до, так і після ін’єкцій чи апаратних методик.

Чи можу я використовувати колекцію HydroPeptide® з іншими засобами для догляду за шкірою?

Продукція HydroPeptide® розроблена таким чином, що її дія спрямована не тільки на антивікові проблеми, тому, ви зможете підібрати догляд для будь-якого типу шкіри і будь-якої проблеми. Якщо ви вирішили використовувати кілька засобів, ми рекомендуємо протестувати на внутрішній стороні передпліччя, перш ніж наносити на обличчя. Золоте правило – спочатку наносити сироватку, а потім крем.

Чи ефективна косметика HydroPeptide® для усіх типів шкіри?

Так. Продукція HydroPeptide® розроблена з урахуванням віку для шкіри всіх типів і незалежно від її стану.