Главная / Blog / Блог / Beauty-тонкощі в дні без сну

Beauty-тонкощі в дні без сну

Beauty-редакція Harper’s Bazaar UA розкриває дуже важливу тему «таймінгу» у Випуску липень-серпень 2021 і дає необхідні поради, щоб допомогти організму при збоях і стресах.

«Циркадний ритм – наш базовий внутрішній таймер, який забезпечує головне щоб все йшло за планом. Циркадні ритми є практично у всіх живих організмів, включаючи бактерії. При їх порушенні починаються збої, які призводять до структурних змін, включаючи і нашу шкіру.

Спати потрібно вночі близько восьми годин. Для мозку шкідливо жити не за графіком, тому якщо ви працюєте в нічну зміну, дотримуйтеся режиму в інші дні. Тоді мозок буде сприймати активність в нічний час як збій системи і стрес і зможе швидше фіксувати всі проблеми, пов’язані з цим.

Але якщо немає такої можливості, компенсувати стан шкіри для тих, хто недосипає, допоможуть спеціальні космецевтичні засоби. »

Фітопоживна олія для обличчя Moisture Reset створена для збагачення шкіри найважливішими інгредієнтами і пом’якшення її текстури.

Moisture Reset – багата антиоксидантами суміш дюжини корисних масел, яка утримує вологу в шкірі і допомагає захистити шкіру від шкідливих факторів навколишнього середовища і вільних радикалів. Захищає шкіру від пошкодження УФ-променями та іншими шкідливими чинниками навколишнього середовища.

Детальніше про рекомендацію журналу тут.

Більше порад шукайте на сторінках Harper’s Bazaar UA, Випуск липень-серпень 2021.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 4 =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.