Главная / Blog / Блог / Beauty-новини від Marie Claire літо 2021

Beauty-новини від Marie Claire літо 2021

Цього літа Marie Claire UA знову нагадує про важливість сонцезахисних засобів та дає декілька порад:

Головне правило захисту від сонця – наносити санскрін щодня, навіть якщо ваше літо проходить у місті. Нагадування про правила використання SPF ніколи не буде зайвим.

1. Наносьте санскрін після всіх звичайних ритуалів із догляду. Між зволожувальним кремом, санскріном і макіяжем робіть перерви. Шкіра повинна встигнути увібрати кожен шар.

2.Пам’ятайте: значення SPF не підсумовуються. Тому головний захист забезпечує засіб із найвищим SPF-фактором. Зробіть його основним. Зручний варіант – тональні засоби з SPF 50+.

3.Практично будь-який cанскрін для обличчя підійде для застосування на шкірі рук та інших відкритих ділянках тіла, про які теж не варто забувати в місті.

4.Змивайте санскрін так само ретельно, як знімаєте макіяж. Навіть якщо ви не користувалися тоном і пудрою – робіть двоетапне очищення: гідрофільна олія + улюблений засіб для вмивання.

Рекомендація Marie Claire: Сонцезахисний зволожувальний крем для рук Solar Defense Hand Guard SPF 15, HYDROPEPTIDE.

Також, у цьому випуску beauty-редакція Marie Claire відкриває підбіркупрофесійних beauty-засобів для щоденного макіяжу та догляду за шкірою після.

Інноваційний колагеноутворюючий комплекс із ретинолом та амінокислотами Nimni Cream Patented Collagen Support Complex – засіб для пролонгованого омолодження та кардинального покращення структури шкіри обличчя, детальніше читайте тут.

Шукайте на сторінках Marie Claire UA, випуск Літо 2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − one =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.