Главная / Blog / Блог / Зірковий інгредієнт: навіщо вам потрібен вітамін С у щоденному догляді за шкірою?

Зірковий інгредієнт: навіщо вам потрібен вітамін С у щоденному догляді за шкірою?

На сьогоднішній день існує так багато інгредієнтів, які допомагають поліпшити еластичність, яскравість шкіри та стимулювати вироблення колагену, але мало хто з них настільки вивчений та широко прийнятий, як вітамін С. 

Протягом багатьох років дослідження показали, як місцеве використання вітаміну С може мати величезні переваги для шкіри. Якщо ви все ще маєте сумніви щодо додавання цього потужного інгредієнта до свого щоденного догляду, читайте далі.

Існують різні форми вітаміну С, які часто включаються в догляд за шкірою, але найпопулярнішою називається L-аскорбінова кислота.

“L-аскорбінова кислота вже давно є золотим стандартом для вітаміну С в догляді за шкірою, тому що це сира форма вітаміну С. Однак вона може швидко окислюватися, потрапляючи на світло, повітря або якщо така формула не має стабільності”, – стверджує Ерін Ларсон, директор з освіти компанії HydroPeptide.

Якщо така форма вітаміну окислиться перед нанесенням, шкіра не отримає усі переваги, які зазвичай очікуються від вітаміну С, і ви, навпаки, можете завдати шкоди шкірі, а не допомогти їй. Окислений вітамін С є “про-окислювачем”, тобто він протилежний антиоксидантним властивостям та заохочує вільні радикали до пошкодження шкіри.

Іншою формою вітаміну С є аскорбілфосфат натрію (SAP.) Ця форма вітаміну С набула популярності через високу стабільність та покращення рівня балансу pH шкіри. «Для того щоб SAP став ефективним, шкіра має самостійно перетворити його. Таким чином, він залишається стабільним набагато довше », – говорить Ларсон.

Багато хто знає, що вітамін С має освітлюючу дію, але у більш високих дозах основна функція вітаміну С – стимуляція колагену. Незалежно від того, чи націлені ви на усунення гіперпігментації чи зменшення ознак старіння, вітамін С – це правильний компонент, який необхідно включити до денного та нічного догляду за шкірою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + two =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.