Главная / Blog / Блог / Код пружності

Код пружності

Бьюті-редакція ELLE Ukraine розповідає про головні тренди сезону, серед яких звертає увагу на інноваційний колагеноутворюючий крем-бустер Nimni Cream від HydroPeptide.

У жодного виробника в світі, Ви не знайдете подібного продукту – цей препарат, містить запатентований комплекс для відновлення і стимуляції вироблення колагену (Patent № 7598291), який омолоджує шкіру.

Nimni Cream носить ім’я свого творця Марселя Німні – експерта з колагену та епігенетичних факторів старіння шкіри. Секрет винаходу укладений в комплекс амінокислот та ретинолу з механізмом поступового вивільнення.

  • радикально покращує зовнішній вигляд, красу та еластичність шкіри зсередини, активуючи власні гени людського тіла, що виробляють колаген;
  • зміцнює стінки судин, надаючи потужну профілактику розвитку куперозу;
  • містить унікальний запатентований комплекс Neodermyl® який сприяє синтезу і дозріванню еластину й колагену = призводить до помітного поліпшення текстури, щільності та еластичності шкіри й істотного скорочення зморшок.

Детальніше про рекомендацію журналу можна дізнатися тут.

Шукайте статтю на сторінках ELLE Ukraine, випуск Жовтень, 2021.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 3 =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.