Главная / Blog / Блог / Все буде гладко: найкращі ексфоліанти для ідеальної шкіри

Все буде гладко: найкращі ексфоліанти для ідеальної шкіри

Ексфоліація – один з головних секретів красивої, гладкої та молодої шкіри, але тільки в тому випадку, якщо нею не зловживати та обирати правильні засоби. Редакція COSMOPOLITAN UA зібрала найкращі відлущувальні засоби різних форматів, кожен з яких дбайливо, але ефективно прибирає відмерлі клітини, покращує рельєф, колір та текстуру шкіри.

І серед найкращих ексфоліантів для ідеальної шкіри beauty-редакція COSMOPOLITAN UA відзначила Anti-Wrinkle Polish & Plump Peel, HydroРeptide.

Ці два засоби замінюють професійну чистку в салоні і дають ефект, який можна порівняти з процедурою мікродермабразії, очищуючи та вирівнюючи шкіру, освітлюючи прояви пост-акне і помітно звужуючи пори.

Anti-Wrinkle Polish & Plump Peel відзначений міжнародними б’юті-преміями як найкращий ексфоліант і має величезну кількість позитивних відгуків у мережі, тому по праву носить статус культового.
Редакція рекомендує!

Детальніше про Anti-Wrinkle Polish & Plump Peel

Джерело COSMOPOLITAN UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 4 =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.