Главная / Blog / Блог / ПРАВИЛО №1: НЕ ЗАБУВАЄМО ПРО SPF!

ПРАВИЛО №1: НЕ ЗАБУВАЄМО ПРО SPF!

Хоч сонце зараз з’являється рідко, берегти шкіру все одно необхідно, як би пасмурно не було за вікном. Beauty-редакція Marie Claire вирішила нагадати вам про сонцезахист і підібрала найкращі, на думку редакції, косметичні засоби, з якими можна впевнено йти гуляти і не переживати за обличчя – воно під контролем!

Сонцезахисні засоби необхідні для захисту епідермісу не лише від сонячного випромінювання, а від будь-якого іншого, навіть непомітного в період ранньої весни. Воно безпосередньо впливає на старіння шкіри. 

Сонцезахисний крем від американського бренду HydroPeptide Solar Defense Tinted захищає від вільних радикалів, попереджаючи утворення мімічних і глибоких зморшок, та відновлює оптимальний рівень зволоження шкіри без відчуття тяжкості.

Саморегулюючі кольорові сфери, лопаючись при нанесенні, вирівнюють тон шкіри, даруючи свіжий здоровий відтінок. Крім захисту, він активно бореться із запальними елементами, плюс зволожує, тонує і надає сяйво обличчю, не обтяжуючи при цьому і не залишаючи білих слідів.

Унікальний термоактивний компонент Venuceane ™ = не руйнується під дією UV-променів, реагує на підвищення температури повітря і інтенсивність ультрафіолетового випромінювання, при небезпечних для шкіри значеннях прогресивний компонент починає активно захищати її від руйнування колагену.

Крем є повноцінним засобом для догляду за шкірою і його можна використовувати самостійно без додаткового нанесення догляду або в тандемі з сироваткою за типом шкіри. А запах у продукту неймовірний — аромат екзотичних фруктів так і манить покинути все і полетіти кудись далеко на острови, аби насолодитись життям і тишою навкруги.

Докладніше про Solar Defense Tinted

Стаття Marie Claire

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × two =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.