
Beauty-редакція Vogue UA досліджувала найприємніший вид вмивання з використанням бальзаму і рекомендує засіб від HydroPeptide – MakeUp Melt.
Бальзам для вмивання – особливий клас засобів, який перетворює рутинне вмивання в свято гедонізму.
Останнім часом бальзами для вмивання і демакіяжу стали з’являтися у багатьох марок – і почали користуватися успіхом. Не останню роль в цьому зіграла пандемія, коли люди виявилися замкненими по домівках без можливості сходити на процедуру по догляду за обличчям. І стали шукати засоби більш приємних текстур, які могли б хоч віддалено імітувати спа-догляд.
Текстури бальзамів – незвичні. З одного боку, маслянисті, з іншого – тануть. Вони буквально імітують дотик ласкавих рук і перетворюють демакіяж в чуттєве задоволення, як би пафосно це не звучало. Варто один раз спробувати, щоб скласти думку про цей тип продуктів.
З бальзамом треба пам’ятати два правила. По-перше, не потрібно використовувати велику кількість засобу. Повірте, спокуса буде сильною – настільки він тактильно приємний.
Друге – бальзам потребує компаньйона. Справа в тому, що бальзами – лише перша сходинка двоетапного вмивання, і їх необхідно змивати. Піна, гель, мус для вмивання підійдуть.
Бальзамом краще користуватися на ніч, коли треба очистити шкіру від накопичених за день побутових токсинів, пилу, макіяжу і мікрочастинок сажі.
У порівнянні з гідрофільними маслами, які можуть здатися жирними або занадто текучими, бальзами мають густу текстуру. Вона приємно тане від тепла рук і при контакті з водою перетворюється в м’який крем. Бальзам підійде для жирної шкіри, оскільки м’яко звільняють від залишків шкірного сала. А також стане улюбленим б’юті-засобом в той час року, коли погода зовсім не радує.
Посилити дію бальзаму для вмивання легко: невелику порцію засобу треба розподілити між пальцями, прикласти долоні до обличчя і кілька разів глибоко вдихнути аромат. Як правило, він створений за всіма правилами ароматерапії і має заспокійливий, розслаблюючий ефект.
Стаття VOGUE UA
Детальніше про MAKEUP MELT