Главная / Blog / Блог / Маска для обличчя з миттєвим ефектом – Beauty Advisor

Маска для обличчя з миттєвим ефектом – Beauty Advisor

В цьому році дивно радити косметику «на вихід», «вечірку» та інші червоні доріжки – карантин, тривалий майже на рік, сильно змінив наші звички, в тому числі і в догляді за шкірою. Якщо куди і потрібно «вийти» з хорошою шкірою, так це в Zoom. З іншого боку, будь-який відхід важливо робити не для когось іншого, а для себе. По вихідних і святах, коли є час і бажання, особливо. Ось одна з моїх улюблених масок для обличчя в даний момент, загальне місце якої – вау-ефект.

Hydropeptide Miracle Mask

Маска-мультитаскер – відлущує, очищає пори, розгладжує, освітлює. Кожен знайде в ній щось корисне для себе: жирна, проблемна і забруднена шкіра стане чистіше і свіжіше за рахунок дії ензимів-ексфоліантів, пігментована посвітлішає завдяки роботі екстракту мучниці – це найближчий до гідрохінону компонент по силі дії (і що важливо – без побічних ефектів), шкіру зі зморшками пептиди-міорелаксанти (Аргірелін і трілаген) зроблять більш гладкою і розслабленою, чутливу заспокоїть комплекс поліфенолів і антиоксидантів.

В основі Miracle Mask – глина, але на шкірі маска не перетворюється в кірку і абсолютно не сушить, навпаки – після неї шкіра м’яка і зволожена. Пори чистить відмінно. Освітлюючий ефект теж виражений. Про дію на міміку складно судити, “заморожуючий” ефект не відчувається.

Після Miracle Mask обличчя виглядає відпочилим і свіжим, а ще відчувається, що догляд, нанесений після неї, краще засвоюється і діє. Обсягу маски вистачає на 6-7 застосувань.

Для замовлення маски перейдіть за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight − 5 =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.