Главная / Blog / Блог / Повернути час назад: омолоджуючий крем для очей 45+

Повернути час назад: омолоджуючий крем для очей 45+

Редакція Beauty HUB підібрала для вас топ-5 омолоджуючих кремів для очей 45+, які націлені насамперед на результат.

Beauty HUB рекомендує крем для повік HydroPeptide Eye Authority.

«Шкіра навколо очей – делікатна зона, яка потребує дбайливого і систематичного догляду. Вже не секрет, що крем, який ви використовуєте для всього обличчя, не підходить для зони навколо очей. Саме тому редакція Beauty HUB підібрала топ-5 омолоджуючих кремів для очей 45+.

Шкіра обличчя відрізняється від шкіри навколо очей. Це обумовлено тим, що зона навколо очей досить делікатна: вона має тонку шкіру, на ній розташовані кровоносні судини, а також на ній відсутні сальні залози і достатня кількість колагену, відсутність яких призводить до появи зморшок. Використання зволожуючого крему по всьому обличчю, включаючи зону навколо очей, поширена помилка багатьох дівчат, яка згодом може обернутися негативним результатом.

HydroPeptide, Eye Authority

Крем для повік Eye Authority – багатофункціональний засіб, який містить 13 пептидів, які борються з набряками і темними колами, пом’якшують і освітлюють шкіру, стимулюють вироблення колагену. Використовуючи крем, ви виводите токсини, насичуєте шкіру, відновлюєте її бар’єрні функції і додасте їй здорове сяяння. Засіб підходить для всіх типів шкіри. Крем швидко вбирається і не залишає відчуття стягнутості. Крем Eye Authority може також стати чудовою альтернативою бази під макіяж. Обсяг 15 мл. »

Стаття Beauty HUB

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + 20 =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.