Главная / Blog / Блог / Скраби, що коштують кожну вкладену копійку

Скраби, що коштують кожну вкладену копійку

«Скраб для тіла – з категорії предметів першої потреби. Він пом’якшує шкіру і прискорює її відновлення. Вибираємо кращі скраби, які не просто полірують тіло, але і володіють  додатковими супер-властивостями.» – VogueUA

Пристрасть доглядати за кожним міліметром тіла прокинулася у більшості під час карантину. Масаж сухою щіткою, лімфодренажний масаж, домашні обгортання – хто НЕ практикував подібних розваг, нехай зробить крок вперед.

Скраб для тіла – це найпростіший і дієвий спосіб активувати кровообіг і лімфоток, позбутися від віджилих своє клітин, надати шкірі доглянутий вигляд і м’яке сяйво.

Скрабом особливо важливо користуватися влітку, тому що ультрафіолет змушує шкіру активніше захищатися і утворює потовщений роговий шар. Саме він – винуватець білого нальоту, який так псує настрій.

Редакція VOGUE UA вибрала 8 скрабів для тіла, які перетворюють тіло та ніби загострюють його контури.

Серед ТОПових скрабів літа 2020 року, редакція виділяє Активний омолоджуючий скраб для тіла Active Body Scrub, HydroPeptide, з порошком вулканічної лави і чорного таїтянського вулканічного піску, містить Pepti-slim – пептид для схуднення і підтяжки шкіри, попереджає розтяжки.

Детальніше про HydroPeptide Active Body Scrub

Стаття VOGUE UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × four =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.