Главная / Blog / Блог / Маскне, чутливість, сухість: хто винен і що робити

Маскне, чутливість, сухість: хто винен і що робити

Маскне — новий термін, утворений поєднанням ‘mask’ і ‘acne’ — висипання, які виникають від частого й тривалого перебування в масці. Проблеми виникають не тільки в тих, хто страждає на акне: від медичних масок суха шкіра стає сухішою, чутлива — чутливішою, жирна — жирнішою. Vogue.ua поговорив з експертами й з’ясував, як запобігати проблемам і як з ними боротися.

Якщо треба бути цілий день просто неба, то потрібно підготуватися: запастися подушечками, просоченими кислотами, або серветками для очищення, після яких не треба вмивати обличчя, — і щодві години очищати шкіру, а потім заново наносити санскрин, попередньо прогрівши його пальцями — так він ляже тонше й рівномірніше. Vogue UА рекомендує міцелярні серветки HydroPeptide Micellar Facial Cloths, котрі стануть у нагоді під час ваших прогулянок.

Після повернення додому треба вмитися й нанести всі свої засоби з догляду. Головне, пам’ятати, що не варто вмиватися більш як двічі на день.

Повна стаття Vogue UА

Докладніше про міцелярні серветки тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × two =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.