Главная / Blog / Блог / Весна – час детоксикації!

Весна – час детоксикації!

Весняний випуск журналу для фахівців естетичної медицини Les Nouvelle Esthetiques №1 (119) 2020 опублікував протокол Преміального Детокс-догляду від HydroPeptide.

Пропонуємо Вам ознайомитися з повним текстом статті:

Офіційний дистриб’ютор HydroPeptide в Україні – компанія Alfa SPA Development  – представляє унікальний преміальний детокс-догляд від генетиків США з потужною оновлюючою дією, який забезпечує максимально ефективну профілактику і боротьбу з усіма ознаками «цифрового» та «урбаністичного» старіння.

Детокс-догляд від HydroPeptide – процедура, яка не має аналогів.

Детокс-догляд на основі відновлюючої сили альфагідрокислот, ензимів, північного торфу, «розумної води» та комплексів пре- і пробіотиків глибоко очищає, покращує мікрорельєф, нормалізує мікрофлору, вирівнює тон шкіри, додає гладкість і значно зменшує зморшки. Процедура підходить для всіх типів шкіри, особливо для збезводненої, пористої, тьмяної з ділянками гіперпігментації чи зниженим тонусом.

Рівень інтенсивності: середній. Час впливу: 45-60 хвилин.

Хід процедури

Етап 1. Очищення і тонізація 5 хвилин.

Нанесіть 2 мл Cleansing Gel і обережно втирайте вологими руками в шкіру навколо очей і по всьому обличчю. Видаліть засіб за допомогою спонжів. Потім масажними рухами нанесіть 1 мл Purifying Cleanser на шкіру, приділяючи особливу увагу зонам з забитими порами. Видаліть засіб за допомогою спонжів і теплої води. Для підвищення тонусу шкіри просочіть ватний диск 1 мл Pre-Treatment Toner і протріть ним обличчя, щоб видалити надлишок жиру і підготувати шкіру до процедури.

Етап 2. Пілінг та очищення 7-10 хвилин.

Нанесіть тонким шаром на шкіру обличчя і шиї 2 мл Honeytri-Zyme Peel, уникаючи області навколо очей. Залиште на шкірі на 7-10 хвилин в залежності від типу шкіри клієнта. Попросіть клієнта оцінити рівень комфорту за шкалою від 1 до 10. Обережно видаліть засіб за допомогою теплого рушника. Для додаткового очищення просочіть ватний диск 1 мл Pre-Treatment Toner і нанесіть його на ділянки, що вимагають очищення.

Етап 3. Масаж 15 хвилин.

Нагрійте 0,5 мл Hydrostem + 1 мл Soothing Balm між долонями. Змішайте їх, виконайте масаж обличчя або нанесіть на необхідні точки. Soothing Balm / Hydrostem можна залишити під маскою або видалити.

Етап 4. Маска для обличчя і масаж кистей рук 10-15 хвилин.

Нанесіть 4 мл Nordic Detox Mask тонким шаром на шкіру всього обличчя. Залиште на 10-15 хвилин і виконайте масаж рук, поки діє маска. Видаліть маску за допомогою теплого пропареного рушника. Для масажу кистей рук змішайте і нагрійте між долонями 2 мл Firming Moisturizer + 2 мл Soothing Balm. Крім того, в цей час можете виконати будь-яку додаткову процедуру на свій розсуд.

Етап 5. Інтенсивний вплив сироваткою 1-2 хвилини.

Нанесіть 1 мл Hydraflora Essence на долоні або ватний диск, протріть обличчя. Потім нанесіть інтенсивну сироватку Hydrostem на шкіру всього обличчя. У цей час можна розповісти вашому клієнтові про пептиди і дати рекомендації з домашнього догляду.

Етап 6. Відновлювальний догляд за шкірою навколо очей, зволоження обличчя 1 хвилина.

На всю переорбітальну область наноситься 0,5 мл на вибір Uplift Eye (підтягування, зміцнення) або Eye Authority (темні кола, гусячі лапки). Після догляду за шкірою навколо очей нанести на все обличчя 1 мл засобу для зволоження на вибір: Aquaboost (жирна / схильна до вугрів шкіра) або Face Lift (від нормальної до змішаної шкіри), або Power Lift (від нормальної до сухої шкіри), або Soothing Balm (суха / чутлива шкіра).

Етап 7. Захист від сонця та догляд за шкірою губ 1 хвилина.

SPF обирається в залежності від уподобань клієнта. Нанесіть на шкіру всього обличчя Solar Defense Tinted SPF30 (з тоном) або Solar Defense Non-Tinted SPF50 (без тону) і втирайте масажними рухами до вбирання. На завершення догляду нанесіть 0,2 мл блиску Perfecting Gloss, не виходячи за лінію губ.

 Якщо ви хочете пройти таку косметологічну процедуру, тисніть на посилання, тут зможете знайти відповідний Вам салон краси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 8 =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.