Главная / Blog / Блог / Чи можна використовувати професійну лінію HydroPeptide для домашнього догляду?

Чи можна використовувати професійну лінію HydroPeptide для домашнього догляду?

Ви часто бачите в наших соціальних мережах, як професіонали роблять процедуру в своїх кабінетах, використовуючи зовсім інші баночки бренду HydroPeptide.

У чому різниця і чи можна використовувати ці засоби вдома?

Професійний догляд більш інтенсивний і стимулює роботу власних клітин. А домашній догляд використовується для пролонгації цього ефекту.

Все тому, що проф. засоби містять досить велику кількість активних речовин, наприклад кислот, які швидше і глибше впроваджуються в шкіру.

Перед тим, як почати працювати з професійною лінією HydroPeptide, навіть досвідчений косметолог повинен пройти курс навчання. Ретельно вивчити склади космецевтики, правильне використання засобів та вміти коректно підбирати процедуру під ваш тип шкіри або проблематику.

При неправильному дозуванні чи нанесенні професійного засобу, ви ризикуєте серйозно нашкодити своїй шкірі. Їх необдумане використання або «накладання» одного препарату на інший може привести до абсолютно непередбачуваних і не завжди приємних наслідків.

Косметика, призначена для домашнього використання м’якша, вона забезпечує поступову делікатну боротьбу з недоліками шкіри, і ніжний дієвий щоденний догляд.

Таким чином, вибираючи для догляду спеціально розроблені домашні засоби, ви отримаєте відмінний результат і не завдасте шкоди своїй шкірі.

І ще, професійні засоби, найчастіше, створюються у великих обсягах, призначених для великого потоку клієнтів.

Вам немає сенсу купувати таку упаковку, швидше за все, ви не встигнете використати засіб до закінчення його терміну придатності.

Рекомендуємо пройти процедуру у косметолога і саме з ним проконсультуватися з приводу домашнього догляду. Спеціаліст, бачачи реакцію вашої шкіри на продукти HydroPeptide може запропонувати правильні засоби саме для вас!

Дбайте про вашу шкіру з HydroPeptide!

Знайти beauty-місце ви можете у локаторі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 − two =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.