Главная / Blog / Блог / Антиоксиданти. Основне джерело молодості і краси

Антиоксиданти. Основне джерело молодості і краси

Вільнорадикальна теорія старіння є однією з основних і стверджує, що старіння відбувається в результаті пошкодження клітин вільними радикалами з плином часу. Уже в 1950-х роках Денхем Харман вперше припустив, що середня тривалість життя могла б збільшитися як мінімум на п’ять років, тільки лише дотримуючись низькокалорійної дієти і приймаючи інгібітори вільнорадикальних реакцій. Хоча, безумовно старіння є поліетиологічним явищем і залежить ще і від генетичного фону, впливу чинників навколишнього середовища та інших факторів.

Що ж таке вільні радикали ?!

Будь-які молекули або атоми, які містять один або кілька неспарених електронів на зовнішньому енергетичному рівні і в силу своєї реакційної здатності, утворюючись в клітці, призводять до пошкодження біологічних молекул (білків, ліпідів, нуклеїнових кислот та інших) називають вільними радикалами. Іншими словами, накопичення великої кількості таких пошкоджень в клітинах призводить до порушення їх нормальної роботи і збільшення ймовірності виникнення різних захворювань і навіть смерті.

Благо, що на сторожі цих процесів ствоїть антиоксидантна система організму, яка містить високо і низькомолекулярні сполуки, здатні нейтралізувати джерело утворення вільних радикалів. Але, на жаль, в наші дні дія ендогенних і екзогенних факторів настільки велика, що власна антиоксидантна система не завжди справляється.

Для того, щоб мінімізувати дію вільних радикалів на організм і шкіру, необхідно максимально додавати продукти, котрі багаті антиоксидантами в раціон харчування і в косметичні засоби.

Антиоксиданты. Основной источник молодости и красоты

ТОП -5 активних антиоксидантів в косметиці.

ЧОРНИЦЯ – унікальна ягода, так як є найбагатшим джерелом антоціанідів – найсильніші з усіх природних антиоксидантів.

У чорниці міститься комплекс біологічно активних речовин, який включає в себе вітаміни С, А, РР, бурштинову, лимонну і яблучну кислоти, а також комплекс макро і мікроелементів. Екстракт чорниці в косметиці має виражену протизапальну дію, сприяє загоєнню і регенерації тканин, усуває набряклість, нейтралізує дію вільних радикалів і захищає від негативного впливу навколишнього середовища.

ЗЕЛЕНИЙ ЧАЙ – володіє численними позитивними властивостями; є потужним антиоксидантним агентом, запобігає перекисному окисленню в клітинах і міжклітинних структурах, зменшує запалення, має антимікробну дію, а також протипухлинні властивості. За рахунок вмісту поліфенолів, надає протективну по відношенню до УФО-радіації дію.

Центелла Азіатика – основними інгредієнтами є тритерпенові сапоніни і стероли, ефірні масла і флавоноїди. Що входять до складу з’єднання, забезпечую відновлення сполучної тканини, стимулюють синтез колагену і забезпечують антиоксидантну активність. Крім того, здійснюють абсорбцію ультрафіолету і пригнічують меланогенез. Мають ранозагоювальну дію.

КОЕНЗИМ Q10 – будучи одним з найактивніших компонентів дихального ланцюга мітохондрій і забезпечуючи клітинне дихання, являє собою енергетичний субстрат, абсолютно необхідний для життєдіяльності всіх клітин. Крім того, коензим Q10 унікальний антиоксидант, що володіє здатністю не тільки дезактивувати вільні радикали, а й відновлювати активність інших антиоксидантів, зокрема, вітаміну Е.

ВІТАМІН С в формі L-аскорбінової кислоти – є антиоксидантом (головний водорозчинний неферментний нейтралізатор електронів) і кофактором для синтезу колагену, або беручи участь в його гідроксиліруванні, або безпосередньо стимулюючи синтез. Допомагає також відновлювати окислені форми альфа-токоферолу. Надає освітлюючу, протизапальну дію. Сприяє профілактиці передчасного старіння.

Всі перераховані вище активні інгредієнти включені в різні засоби HYDROPEPTIDE в різному процентному співвідношенні.

Більш детальна інформація про активні інгредієнти космецевтики у Вашого косметолога або за телефоном +380 (44) 247-0396.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 4 =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.