Главная / Blog / Блог / Ніч – найкращий час

Ніч – найкращий час

Генетики визначили час доби, коли шкіра відновлюється найкращим чином

Beauty Hub опублікував огляд про нову рожеву лінію від HydroPeptide Anti Wrinkle + Restore Collection. В У статті йдеться про те, що саме знання в епігенетичних процесах шкіри дозволили розробникам HydroPeptide створити нову Restore Collection, яка містить багату комбінацію рослинних інгредієнтів, поживних антиоксидантів і відновлювальних пептидів. Кожен інгредієнт працює у відповідність з циркадними ритмами відновлення балансу необхідної вологи, збільшує її бар’єрні функції, розгладжує дрібні і зменшує глибокі зморшки, а також допомагає запустити природний процес відновлення шкіри під час сну. Результат – здорова, зволожена, підтягнута шкіра.

Чому ж ця лінійка розрахована на використання її вночі? – Можливо, ви не знали, але саме вночі запускаються самі інтенсивні процеси з відновлення ДНК, регенерації клітин шкіри, відбувається заповнення балансу. Вночі також спостерігається найкраще

проникнення в шкіру корисних інгредієнтів, найактивніший кровообіг в шкірі, найнижчий коефіцієнт захисного бар’єру і найбільша втрата вологи.

Циркадні ритми людини не тільки визначають, коли нам лягати спати і коли спати. Циркадний години також грають важливу роль в епігенетичних процесах, які регулюють роботу клітин нашої шкіри. Ці знання допомагають підтримувати здоров’я шкіри і передбачити, коли вона буде схильна до найбільшого навантаження, а коли буде найкращий час для її відновлення.

Коли шкіра схильна до стресу, її чутливість збільшується, тому під час сну вона запускає процеси відновлення і сприяє регенерації клітин. Прочитати повністю статтю Ви можете за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 8 =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.