Главная / Blog / Блог / Поки ви відпочиваєте

Поки ви відпочиваєте

У жовтневому номері відомого французького журналу L’officiel опублікована стаття про циркадні ритми людини і як нічний догляд впливає на нашу шкіру. Для Вашої зручності наводимо повний текст статті:

L’officiel - Пока вы спите

Генетики США розробили нову колекцію засобів Anti-Wrinkle + Restore Collection від HydroPeptide, яка відновлює чутливу і зневоднену шкіру під час сну.

Наука і режим нічного сну

Циркадні ритми людини не тільки визначають, коли нам лягати спати або коли нам не спати. Вони також відіграють важливу роль в епігенетичних процесах, які регулюють роботу клітин нашої шкіри. Ці знання допомагають підтримувати здоров’я нашої шкіри і передбачити, коли вона буде схильна до найбільшого навантаження, а коли буде найкращий час для її відновлення.

Коли шкіра схильна до стресу, її чутливість збільшується, тому під час сну вона запускає процеси відновлення і сприяє регенерації клітин. Можливо, ви не знали, але саме вночі запускаються самі інтенсивні процеси з відновлення ДНК, регенерації клітин шкіри, відбувається заповнення балансу. Вночі також спостерігається найкраще проникнення в шкіру корисних інгредієнтів, найактивніший кровообіг в шкірі, найнижчий коефіцієнт захисного бар’єру і найбільша втрата вологи.

Володіючи знаннями в епігенетичних процесах шкіри, розробники HydroPeptide створили нову рожеву колекцію продуктів Anti-Wrinkle + Restore Collection , яка містить багату комбінацію рослинних інгредієнтів, поживних антиоксидантів і відновлювальних пептидів. Кожен інгредієнт працює у відповідність з вашими циркадними ритмами на відновлення балансу необхідної вологи, збільшує її бар’єрні функції, розгладжує дрібні і зменшує глибокі зморшки, а також допомагає запустити природний процес відновлення шкіри під час сну. Результат – здорова, зволожена, підтягнута шкіра.

Колекція Restore Collection включає в себе засоби професійного і домашнього догляду. Серед засобів особливе місце займає розкішна маска для сну Hydro-Lock Sleep Mask, , яку не потрібно змивати.

Маска покриває шкіру шаром інтенсивних, відновлювальних зволожуючих речовин, добре розгладжує шкіру і покращує її стан протягом ночі. Пептиди відтворюють і підсилюють регенеративні властивості маточного молочка, що сприяє процесам відновлення клітин і насичує шкіру необхідними живильними речовинами.

А при нанесенні під маску або під звичайний крем HydroPeptide нового фітоживильного масла для обличчя ( Moisture Reset ), яке містить багату антиоксидантами суміш дюжини червоних масел, бар’єрні функції шкіри будуть істотно покращені, чисті масла заспокоять, пом’якшать і наситять шкіру за ніч.

Деталі про всіх засоби колекції Restore Collection ви можете дізнатися у свого косметолога або на офіційному сайті hydropeptide.com.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + fifteen =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.