Intercharm 2019

Визначна подія осені 2019 року завершилася!  InterCharm Україна 2019 — був мега крутий захід, який надав можливість команді HydroPeptide Ukraine поділитися з Вами своїми знаннями, досвідом та приємною атмосферою спілкування.

Тисячі відвідувачів виставки та сотні представників індустрії краси встигли ознайомитися з новинками цієї осені від HydroPeptide, а саме з Рожевою серією засобів комецевтики HydroPeptide — Restore Collection.

 

Наші сертифіковані тренери — лікарі Олена Мощенко та Олена Баранова, показали на практиці результат космецевтики HydroPeptide всього за одне використання.

 

Звісно, звісно перший день виставки відзначився незабутнім спілкуванням з Амбасадором бренду HydroPeptide — Дашею Астаф’ьєвою! З кожною зустріччю, ми все більше і більше дізнаємося про секрети досконалої зовнішності української незрівнянної зірки. Правильне харчування, спорт та звісно б’юті ретуали допомагають Даші зберігати її красу. Космецевтика HydroPeptide та її улюблена терапія — мікротоки від BioTherapeutic — це головні кроки до збереження молодості.

лена Баранова, показали на практиці результат космецевтики HydroPeptide всього за одне використання.16 семінарів практикумів, сотні консультацій, порад, фото, емоцій, знайомств та звісно незабутня зустріч з українською зіркою Дашою Астаф’євою. Гадаємо, що ви були вражені її виступом, так?

Виставка InterCHARM Ukraine 2019 — безліч позитиву та краси в одному місці!

   

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *