Главная / Blog / Блог / HydroPeptide

HydroPeptide

З радістю повідомляємо, що преміальна професійна космецевтика від генетиків США HydroPeptide вже втретє буде генеральним партнером найвідомішої професійної події 2019 року – XVIII Міжнародної виставки індустрії краси InterCharm 2019 (InterCHARM-Украина).

 

Компанія AlfaSPA Development має за честь представляти HydroPeptide в Україні, оскільки цей бренд володіє вже більш ніж 40 професійними нагородами в США, а українські споживачі все більше закохуються у якість, ефективність та надійність цих засобів. Тому ми впевнено обрали HydroPeptide – одного з провідних міжнародних розробників високоефективних пептидних формул космецевтики, бути генеральним партнером InterCharm Україна 2019.

Вже більше 15 років ми співпрацюємо з великою кількістю першокласних заводів-виробників, які мають світове визнання та авторитет серед професіоналів естетичного, медичного, SPA & wellness бізнесів завдяки їх ефективності, безпеці та якості.

Серед новинок, цієї осені, ми представляємо рожеву серію засобів комецевтики HydroPeptide – Restore Collection, нові моделі апаратів STARVAC з унікальною технологією Stretching Cellular – DxFocus, найпотужнішу новинку 2019 від німецького виробника лазерів Asclepion – Mediostar Monolith, новітню мультифункціональну систему по догляду за шкірою 5-в-1 від Bio-Therapeutic (США) – Bio-Penta, апарат SMAS ліфтингу Ultraskin 2 від WONTECH (Корея) та багато іншого обладнання, меблів та професійної косметики для естетичного бізнесу будь-якого розміру.

У якості генерального партнера, ми приготували для Вас багато сюрпризів, навчальних сесій, цікавих перфомансів за участю Даші Астаф’євої, яка є б’юті амбасадором компанії AlfaSPA та обличчям HydroPeptide в Україні.

Наша команда AlfaSPA з нетерпінням очікує на наші зустрічі, спільне навчання та співпрацю з Вами протягом найближчих кількох днів.
Саме з Вами, ми готові ділитися своїм досвідом та знаннями, котрі черпаємо протягом багатьох років. Ми особисто вважаємо, що обмін інформацією на творчій освітній платформі світового класу, такій як InterCHARM Україна 2019, є ключовим фактором нашого спільного успіху.

 

Ваш безкоштовний промокод для он-лайн реєстраціїALFASPA

Чекаємо на вас на стенді 3А-3-27 / 3А-3-25

З повагою,

Ваша команда AlfaSPA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + two =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.