Главная / Blog / Блог / Підсумки

Підсумки

Пост подяки!

Дякуємо Вам, що були разом з нами на 19 Конгресі Estet Beauty Expo 2019!

Ми вдячні нашим постійним друзям і самим чудовим клієнтам! Дякуємо за підтримку і що залишаєтеся з нами протягом багатьох років. Дякуємо за Ваш професіоналізм і спрагу нових знань! Ви є для нас «двигуном» в нашому розвитку. І ми вдячні!

Спасибі б’юті амбасадору компанії AlfaSPA і Обличчю преміальної професійної космецевтики від генетиків США HydroPeptide – Даші Астаф’євої! Даша, як завжди, – неймовірно красива, чарівна, харизматична! Спасибі, що поділилися з усіма присутніми на Конгресі про свій досвід, щоденних б’юті ритуалів, способах відновлення і багатьох інших моментах, пов’язаних з красою і здоров’ям. Спасибі, що вибираєте HydroPeptide!

Ми вдячні всім колегам і партнерам з б’юті індустрії, що разом ми і формуємо цей ринок в Україні!

Дякую новим клієнтам і партнерам! Спасибі, що довірилися нам! І ми дуже сподіваємося, що станемо з Вами по-справжньому друзями і партнерами на довгі роки! Ми докладемо до цього всіх можливих зусиль!

А для нас 19 Конгрес Estet Beauty Expo залишився безумовно

значущим і знаковим:

* HydroPeptide (преміальна космецевтика від генетиків США, яку представляє в Україні AlfaSPA) – в черговий раз Генеральний партнер Естет Б ‘юті Експо

* Представили на ринок ТОР 5 новинок 2019 року обладнання для естетичного бізнесу, які завоювали в США і Європі численні нагороди

* Провели понад 30 майстер-класів на космецевтиці й апаратній косметології за участю іноземних колег (Ізраїль, США)

* Провели прес-конференцію з б’юті Амбасадором – Дашею Астаф’євою

* Поспілкувалися з пресою, дали численні інтерв’ю.

Більш детальні фото Ви можете подивитися в наших соціальних мережах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − 17 =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.