Главная / Blog / Блог / Дружня мікробіому космецевтика

Дружня мікробіому космецевтика

Журнал для фахівців естетичної медицини Les Nouvelle Esthetiques №1 (113) 2019 зробив добірку кращих засобів для нашого мікробіому:

«На нашій шкірі і всередині неї проживає величезна кількість різноманітних бактерій, вірусів і грибів, видовий склад і співвідношення яких для кожної людини унікальні і генетично детерміновані. Видовий склад мікрофлори шкіри досить постійний протягом усього життя людини і грає важливу роль в підтримці її здоров’я і молодості. При несприятливих умовах (порушення гомеопатичного співвідношення мікроорганізмів, зниження імунітету, порушення цілісності шкірного покриву) умовно патогенні мікроорганізми, можуть в нормі міститися на поверхні шкіри, можуть провокувати різні проблеми. Дослідники схильні також бачити в дисбіозі причину пігментації, куперозу, передчасного старіння.

В огляді ринку ми зібрали різні засоби по догляду за шкірою, які допомагають вирішувати її проблеми і не мають негативного впливу на мікробіом. Радимо вам їх спробувати:

HydroPeptide Hydroflora – очищаюча есенція-тонік багата пре- і пробіотик-інгредієнтами для балансування та детоксикації шкіри. Зволожує, відновлюючи pH і мікрофлору шкіри, одночасно висвітлюючи і захищаючи.

HydroPeptide Somnifera – освіжаючий спрей завдяки екстракту кореня женьшеню захищає шкіру від небезпечного синього випромінювання (HEV-синє світло) і атмосферного забруднення, одночасно зволожуючи і блокуючи вологу, заспокоює і розгладжує шкіру, зберігаючи макіяж протягом дня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × four =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.