Главная / Blog / Блог / Користь діла:

Користь діла:

Користь діла: як зрозуміти, чи ефективна косметика

У серії матеріалів, присвячених догляду за шкірою, vogue.ua і американський Космецевтичний бренд HydroPeptide розповідають, що важливо знати про основи догляду за шкірою. У новому матеріалі – гід по ефективності б’юті-засобів.

«Щоб створити засіб по догляду, не потрібен величезний бюджет, але от щоб підтвердити його ефективність, потрібні серйозні інвестиції», – каже phD, доктор епігенетик Ніл Кітчен. Про те, як компанії працюють над тим, щоб їхні засоби були дієві, і як мінімізувати помилки, – читайте нижче.

Чи повинні бренди доводити, що їхні засоби ефективні?

У США (засоби HydroPeptide виробляються в Америці, – прим.ред.) Косметика не так жорстко регулюється, як медичні прилади або ліки, а це значить, що виробники косметичних засобів не повинні доводити їхню ефективність. Проте, авторитетні бренди по догляду за шкірою, такі як HydroPeptide, будуть витрачати гроші і ресурси на клінічні дослідження і випробування, щоб підтвердити якість і ефективність своїх продуктів, а також справедливість заяв, що стосуються продукції.

Скільки часу і грошей потрібно, щоб довести ефективність косметичних продуктів?

Витрати насправді великі. Мінімальні гайдлайни обійдуться в суму від тисячі до двох USD. Більш ретельні дослідження і підтвердження ефективності можуть коштувати до 100 000 USD і вище.

Що, власне, розуміють під терміном «ефективність»? Чи означає це, що продукт дійсно вирішить проблему?

Ефективність – це поняття відносне. Часто ефективність безпосередньо залежить від проблеми, для вирішення якої призначений засіб. За багатьма засобам закон забороняє робити певні гучні заяви – це регламентовано FDA і урядовими постановами. Незважаючи на це, косметичні продукти в цілому спрямовані на те, щоб впоратися з проблемами шкіри або посилити її власні резерви, щоб вона впоралася сама. Ефективні засоби по догляду повинні включати активні інгредієнти, які оптимізують здоров’я шкіри.

У лікуванні шкіри використовується безліч методів. Так, професійні процедури (філери, ін’єкції) призначені, щоб усунути видимі ознаки старіння. Основне завдання, однак, полягає в тому, щоб зосередитися на вирішенні проблеми, а не тільки на симптомах, які на поверхні. Передовий догляд за шкірою в даний час спрямований на те, щоб допомогти тілу реагувати на проблеми так само швидко і безпомилково, як в молодості, і нормально функціонувати. Ми називаємо цей метод «клітинним здоров’ям». Ми використовуємо досягнення науки епігенетики, щоб допомогти клітинам шкіри реагувати і діяти більш молодим і здоровим способом. Такий підхід – найправильніший, оскільки приносить користь шкірі в довгостроковій перспективі і може посилити ефективність інших процедур. Наприклад, ін’єкції нейротоксинів діють набагато краще, коли якість шкіри і її клітинне здоров’я оптимізовано за допомогою епігенетичної косметики.

Прочитати всю статтю Ви можете за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + one =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.