Главная / Blog / Блог / Звернути час назад

Звернути час назад

Звернути час назад

У лютневому номері відомого французького журналу L’officiel опублікована стаття про епігенетику та основні компоненти космецевтики HydroPeptide.

Для Вашої зручності наводимо повний текст статті:

 У той час як фонтан вічної молодості самотньо пустує, вірне рішення спробувати HydroPeptide – космецевтику, створену генетиками на принципах епігенетики.

Епігенетика – наука, що вивчає можливість вносити зміни в експресію генів, не змінюючи основну послідовність ДНК. У наш час наука про здоров’я клітин стає одним з найпотужніших інструментів для створення ідеального продукту в області краси та здоров’я. За допомогою епігенетики вікові зміни генної активності можна скорегувати, причому часто не якимись складними біоінженерними методами, а за допомогою відомих і поширених речовин. Наука дійшла до того рівня, коли розуміння своїх генетичних особливостей дає можливість клієнту вносити персональні зміни для досягнення найкращих результатів.

Дозволити клієнту використовувати декоративну косметику лише для того, щоб підкреслити красу, а не приховати недоліки – одна з цілей сучасної косметології. З метою відстрочити старіння за допомогою пептидів вчені спільно з генетиками, дієтологами і косметологами заглибилися у вивчення їх властивостей.

Результатом таких старань в 2004 році стала продукція HydroPeptide – найнагороджуюча та ефективна професійна лінія, яка за останні кілька років відзначена більш ніж 40 нагородами в області косметології в США. Секрет невгасаючого успіху бренду – регулювання на клітинному рівні процесів, що відбуваються в ДНК клітин шкіри, вироблення власного колагену, глибока гідратація, боротьба з небажаними проявами пігментації, сухості і чутливості.

Основними відгуками після використання лінії HydroPeptide є зменшення зморшок, відновлення природного кольору шкіри і підтримання водного балансу.

Бренд не стоїть на місці, з кожним роком удосконалюючи формули засобів: на сьогоднішній день в неї входить понад 60 взаємодіючих між собою пептидів, тоді як на етапі розвитку було всього 21.

В ході наукових досліджень HydroPeptide підтвердили свій статус ефективності на рівні безпеки і сумісності з іншими засобами для догляду. Все це завдяки пептидам, які впливають на клітини і сигналам,що змушують їх працювати так само, як в більш молодому і здоровому віці.

Не тільки пептидами багата косметика HydroPeptide, до складу препаратів увійшли також гідроксикислоти, антиоксиданти, рослинні стовбурові клітини, фактори росту, гіалуронова кислота, натуральні відбілюючі і вітамінні комплекси, пробіотики.

Важливий момент – лінія не тестувалася на тваринах та гіпоалергенна, ви не знайдете в складі ні парабенів, ні фталатів, все схвалено управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США.

Почніть піклуватися про молодість своєї шкіри із засобами HydroPeptide.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + 13 =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.