Главная / Blog / Блог / ALFA-команда на зустрічі дистриб’юторів компанії HydroPeptide

ALFA-команда на зустрічі дистриб’юторів компанії HydroPeptide

21-23 травня пройшла зустріч дистриб’юторів компанії HydroPeptide (США) в м.Роттердам, Нідерланди. Представники компанії ALFA Medical & Spa Development мали змогу бути присутніми та з перших джерел почути про новинки, які скоро надійдуть до українського ринку, протестувати нові протоколи, обмінятися досвідом та поспілкуватися з колегами зі всього світу.

Як завжди, доктор-генетик Ніл Кітчен зарядив енергетикою неймовірних наукових досліджень та результатів роботи професійної косметики HydroPeptide, а також поділився особливостями новинок, на які ми всі дуже чекаємо.

ALFA Medical & Spa Development висловлює величезну подяку керівництву компанії HydroPeptide, особисто доктору Нілу Кітчену та СЕО компанії Анет Рубін, за неймовірну підтримку України та ЗСУ, а також нашої компанії в цілому, як офіційного дистриб’ютора.

HydroРeptide #StandsWithUkraine всім своїм серцем та помислами. Нагадуємо, що HydroРeptide одні з перших вийшли з ринку росії для підтримки України.

P.S. На фото Ви можете спостерігати, як доктор Ніл підтримує нас спеціальним значком з прапором України, який був спеціально замовлений компанією HydroРeptide в Америці. Дуже цікавим фактом виявилось, що всі працівники HydroРeptide в Америці носять ці значки в офісі та на зустрічах з клієнтами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 6 =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.