Главная / Blog / Блог / Рекомендація Vogue Man Ukraine!

Рекомендація Vogue Man Ukraine!

Чоловіча мода апробує новий дендизм — від його естетської театральної версії до бездоганно елегантної класичної. В новому номері редакція пропонує Вам скласти гардероб у стилі вихованців шкіл-пансіонів, ефектні аксесуари сезону, аромати й засоби для грумінгу.

Серед засобів beauty-редакція Vogue Man Ukraine рекомендує Nimni Day Cream від HydroPeptide!

Комплексно-омолоджуючий крем-бустер Nimni Day Cream називають рідким скальпелем. Він ефективно омолоджує шкіру завдяки комплексу з трьох пептидів, вітаміну С і активного інгредієнта Neodermyl®, істотно підвищує життєздатність як молодих, так і старіючих клітин, заряджає енергією зрілі фібробласти, який забезпечує швидкий і стабільний синтез «колагену молодості» III типу і колагену I типу.

Запатентована технологія Nimni ™ в складі крему радикально покращує зовнішній вигляд шкіри, надає яскравий здоровий відтінок, відновлює природний об’єм, істотно підвищує пружність та еластичність шкіри. Крем дуже економний у використанні, швидко вбирається, не скочується, має екстра-легку текстуру.

Детальніше про крем-бустер Nimni Day Cream

Більше порад шукайте на сторінках VOGUE MAN UKRAINE, випуск осінь-зима 2021/2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + fourteen =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.