Главная / Blog / Блог / Beauty-засіб тижня: HydroPeptide, OptiMist Radiance Serum Mist

Beauty-засіб тижня: HydroPeptide, OptiMist Radiance Serum Mist

Американський бренд розробив універсальну спрей-сироватку для всіх типів шкіри, яка зволожує і створює ефект сяйва. Редакція Beauty HUB розповідає, чому варто звернути увагу на новинку.

Двофазна спрей-сироватка OptiMist є beauty-засіб з дрібнодисперсним розпилювачем, яка містить у собі олії, запатентований комплекс з морських водоростей і рослинні екстракти: коріння софори японської та журавлини, плодів баобаба і хвоща, які роблять шкіру пружною і зволоженою.

Багатий склад, що також містить корінь алкани фарбувальної, відновлює захисні функції шкіри, допомагає в боротьбі зі шкодою від вільних радикалів і збільшує мікроциркуляцію в епідермісі. Beauty-засіб підходить для всіх типів шкіри, особливо для сухої, збезводненої та шкіри з ознаками старіння.

Експерти бренду рекомендують перед використанням ретельно струснути спрей для з’єднання двох фаз: шару води й олії. Потім закрийте очі та 3-4 рази розпорошіть спрей на обличчя, шию і зону декольте. За бажання можна повторювати ритуал протягом дня.

Детальніше про OptiMist

Стаття BHUB

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + seven =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.