Главная / Blog / Блог / Б’юті-гід: правила захисту від сонця

Б’юті-гід: правила захисту від сонця

Про базові правила захисту від сонця розповідають експерти марки  HydroPeptide – Ерін Ларсон і епігенетик, лікар Ніл Кітчен.

Найважливіше, що треба знати про захист від сонця, – це те, що він необхідний.  Кожного дня. Для захисту обличчя краще вибирати засоби з мінеральними (фізичними) «блоками»: діоксидом титану, оксидом цинку або їх комбінацією. Існують також хімічні фільтри, але деякі з них можуть бути небезпечними для шкіри – і для навколишнього середовища. Найкраща репутація – у авобензона (avobenzone), гомосалата (homosalate), октокрилена (octocrylene) і октилу салицилата (octisalate). У поєднанні вони стабілізують один одного, що, в підсумку, сприятливо впливає на шкіру. Ми рекомендуємо обирати сонцезахисні засоби з антиоксидантами.

Трапляється, що сонцезахисні засоби викликають алергію – причому, реакція може виникнути на будь-який компонент, – це непередбачувано і може трапитися з кожним. Така реакція найчастіше виникає на хімічні фільтри. По всьому світу все частіше забороняють використання оксибензону і октиноксату в сонцезахисних засобах, адже вони дуже шкодять навколишньому середовищу.

Якщо говорити про те, якому типу фільтрів надати перевагу, то ми завжди рекомендуємо фізичні (мінеральні) – менше ризику, що вони спричинять  роздратування. Оксид цинку – найкраще, що можна вибрати.

Навчитися читати етикетки сонцезахисних засобів нескладно. Проблема в тому, що для них в світі не існує єдиної системи позначень. Гарантувати ефективність продукту жодна абревіатура не може. Найкраще, що можна зробити, – оцінити, в якому порядку позначені активні речовини в переліку інгредієнтів. Перші позиції свідчать про їх високу концентрацію.

Абревіатура SPF означає «сонцезахисний фактор» (sun protection factor) і визначає, скільки променів заблоковано. SPF 30 (мінімум) рекомендовано для щоденного застосування – чи в місті, чи в горах. Для активного проведення часу на сонці ми рекомендуємо SPF 50 і вище. І, звичайно, не важливо, хмарно на вулиці чи сонячно.

Наносити сонцезахист потрібно кожні дві години, а також після кожного купання та інших справ, які могли послабити його – наприклад, за умови активного потовиділення. В результаті правильного сонцезахисту шкіра не обгорає, не з’являються пігментні плями та зморшки.

Підкреслити красу шкіри влітку можна не стільки за допомогою засмаги, скільки за допомогою мерехтливих засобів зі світловідбиваючими частинками. Найкращі з них працюють не просто як декоративна косметика, але ще і зволожують та живлять шкіру.

Б’юті-спільнота вічно сперечається, як правильно наносити сонцезахисний крем: до макіяжу чи після, перед зволоженням чи після. Так от, засоби з мінеральними фільтрами (ми пам’ятаємо, це діоксид титану або цинку) наносять поверх догляду (сироваток, зволожуючих засобів і так далі), але перед макіяжем. Засоби з хімічними фільтрами можна наносити і перед зволоженням.

Кількість засобу, необхідного для повного і беззастережного захисту від сонця, може коливатися – банально, але факт – залежно від форми обличчя і розмірів тіла. Важливо переконатися, що засіб нанесено рівно, в достатній кількості.

Важливо пам’ятати, що мало який тональний засіб забезпечить необхідний захист від сонця. Тому санскріни краще використовувати як додаток до макіяжу – або замість нього.

Наука про захист шкіри від сонця розвивається. З’являються все більш досконалі склади: легші в нанесенні, менш помітні, зручні для щоденного застосування. Головне знайти “свій” засіб. Це буде корисно і для здоров’я, і для свіжості шкіри.

Вибрати сонцезахисні засоби HydroPeptide і купити їх можна тут.

Стаття VOGUE UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − three =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.