Главная / Blog / Блог / Правило 60 секунд – простий секрет бездоганно чистої шкіри

Правило 60 секунд – простий секрет бездоганно чистої шкіри

Beauty-редакція Cosmopolitan UA вибрала ТОП очищувальних засобів, результат від використання яких перевершує всі очікування.

«Зустрічай правило 60 секунд, яке допоможе значно поліпшити стан шкіри без додаткових засобів і витрат. Більше 43 000 користувачів Twitter діляться нехитрим методом, який допоміг їм зробити обличчя більш чистим і сяючим.

Все, що тобі потрібно – це очищати обличчя за допомогою гелю або пінки протягом 60 секунд, а не 5, як ми зазвичай це робимо. Тобто ти просто масажуєш шкіру пальцями або спеціальною щіткою хвилину, попередньо нанеси на неї улюблений засіб.

Такий підхід допомагає активним речовинам в складі очищувальних засобів проникнути в епідерміс і якісно виконати свою роботу: розблокувати закупорені пори, відлущити, заспокоїти і поліпшити колір обличчя. Насправді, навіть просто прибрати залишки макіяжу і себума з поверхні епідермісу – не так вже й просто, на це потрібен час. Помітні зміни, на думку фанатів правила 60 секунд, наступають вже буквально через тиждень: запалень стає менше, колір шкіри стає більш яскравим, а рельєф – гладким. Як то кажуть, переходимо до справи!»

Бальзам для зняття макіяжу HydroPeptide MakeUp Melt входить в ТОП 3 очищувальних засобів, котрий обов’язково потрібно застосувати в правилі 60 секунд.

Рослинний бальзам, насичений спеціальними очищуючими екстрактами і рослинними компонентами. Вони повністю видаляють всі сліди стійкого макіяжу і забруднення, не висушуючи і не дратуючи шкіру.

Детальніше про HydroPeptide MakeUp Melt тут.

Стаття cosmo.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × four =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.