Главная / Blog / TOP-PROTOCOL / Процедура «Вогонь та лід»

Процедура «Вогонь та лід»

Процедура «Огонь и лёд»

Якщо вам необхідний миттєвий ефект освіження, живлення, сяйва і розгладження зморшок – ця процедура задовольнить всі ваші очікування!

У цій стимулюючій процедурі по догляду за шкірою обличчя чергується тепло і холод для отримання негайного блиску. Миттєва охолоджуюча маска дезінтоксикує і робить пори менш помітними, а також забезпечує безпосереднє зміцнення та живлення.

Потужний відлущуючий пілінг розгладжує мімічні і глибокі зморшки, зменшує пігментацію і нерівності шкіри. Пептиди забезпечують більш інтенсивне відлущування і роблять шкіру більш свіжою, молодою та гладкою.

Процедура «Вогонь та Лід» підходить для тьмяної та грубої шкіри, з ознаками старіння, фотопошкодженнями, надмірною пігментацією, тонкими мімічними зморшками і пошкодженнями від сонця.

Час впливу: 45-60 хвилин.

Рівень інтенсивності: високий.

Етап 1. Очищення і тонізація (5-7 хвилин).

Спеціаліст наносить на вашу шкіру засіб Cleansing Gel і масажними рухами рознесе по всьому обличчю. Видалить засіб за допомогою спонжів і теплої води. Масажними рухами наносить Exfoliating Cleanser, приділяючи особливу увагу зонам з забитими порами. Видалить засіб за допомогою спонжів і теплої води. Просочить ватний диск засобом Pre-Treatment Toner і протре ним ваше обличчя, щоб видалити надлишок жиру і підготувати шкіру до процедури.

Етап 2. Пілінг (1-3 хвилини).

Попередньо фахівець змішує пілінг Pumpkin Peel (АНА кислоти, ензими гарбуза, комплекс Actiphyt) і Extra Strength Peel 2 (15% молочної кислоти, 5% яблучної кислоти, комплекс рослинних екстрактів multifruit, Trylagen, Аргірелін), наносить тонким шаром на шкіру вашого обличчя за допомогою пензлика. Експозиція на шкірі на 1-3 хвилини. Видаляє за допомогою теплого пропареного рушника. Відразу можете відчути поколювання і тепло.

Етап 3. Чистка (5-10 хвилин).

Просочування ватного диска Pre-Treatment Toner і нанесення засобу на ділянки, що вимагають очищення.

Етап 4. Масаж (15 хвилин).

Змішування Soothing Balm + Soothing Serum для масажу обличчя. Soothing Balm за бажанням можна зняти, але рекомендується дати йому вбратися для досягнення додаткового живильного ефекту і нанести маску поверх нього.

Етап 5. Маска, масаж кисті рук (15 – 20 хвилин).

Нанесення спочатку Miracle Mask і поверх неї шар Balancing Mask. За допомогою Gold Globes або Cold Stones проводяться висхідні рухи протягом 5-10 хвилин. Експозиція маски на обличчі ще на 10 -15 хвилин. Поки діє маска, змішування Soothing Balm і Firming Moisturizer між долонями і виконання масажу ваших рук.

Етап 6. Сироватка (1 хвилина).

Нанесення сироватки Soothing Serum на шкіру всього обличчя.

Етап 7. Відновлення та зволоження (1 хвилина).

Для догляду за шкірою навколо очей використовується Uplift Eye (підтягування, зміцнення, зволоження) або Eye Authority (темні кола, набряки, гусячі лапки). Нанесення обраного засобу на всю переорбітальну зону. Для обличчя вибирається засіб за типом вашої шкіри:

AquaBoost (жирна / схильна до вугрів)

Face Lift (нормальна / комбінована)

Power Lift (нормальна / суха)

Soothing Balm (суха чутлива).

Етап 8. Захист (1 хвилина).

Спеціаліст вибирає вам один із засобів: Solar Defense Tinted SPF 30 (тонує) або Solar Defense Non-Tinted SPF 50 (без тону). Захисні засоби вибираються в залежності від вашого уподобання. Нанесення до вбирання масажними рухами на шкіру всього обличчя. На закінчення процедури додатково нанесення, не виходячи за лінію губ блиску Perfecting Gloss.

Вже після першої процедури пори помітно зменшуються, шкіра стає більш пружною, гладкою, сяючою і молодою.

Рекомендації з домашнього догляду: Miracle Mask, Power Serum, Spot Correction, Face Lift або Power Lift, Eye Authority або Uplift Eye, PolyPeptide Collagel + Mask for eyes, Solar Defense Tinted або Non-Tinted.

Якщо ви хочете пройти процедуру «Вогонь та Лід», вибирайте салон в нашому Спа-локаторі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − four =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.