Главная / Blog / Блог / Люксовий Детокс Догляд

Люксовий Детокс Догляд

У журналі Les Nouvelles Esthétiques №3 опублікований матеріал з професійного догляду за шкірою на основі пептидів і стовбурових клітин від HydroPeptide. Пропонуємо вам ознайомитися з повним текстом статті:

Люксовий детокс догляд HydroPeptide Очевидно, що забруднення навколишнього середовища, вільні радикали і HEV / синє світло можуть завдати шкоди здоров’ю шкіри, посилити запалення і прискорити ознаки старіння. Загальновідомо, що шкірі необхідний захист від ультрафіолетового випромінювання, але мало хто знає, що нам також необхідний захист і від синього або HEV світла. Щоб забезпечити оптимальний догляд та захист шкіри, американський бренд від генетиків HydroPeptide розробив нову колекцію Detox, яка глибоко очищає, відновлює шкіру, одночасно посилюючи її захист від впливу зовнішніх факторів навколишнього середовища і випромінювань синього світла. Колекція Detox містить потужні рослинні антиоксидантні комплекси, що відновлюють баланс, рН і мікрофлору шкіри, створюючи бар’єр проти впливу вільних радикалів. Вся колекція спрямована на омолодження, надання шкірі сяйва, вирівнює колір обличчя.

Представляємо протокол з детоксикації шкіри, актуальний для будь-якого часу року. Рівень впливу на шкіру – середній, час впливу: 40-60 хвилин.

Етап 1. Очищення (3 хвилини).

Нанесіть 2 мл Cleansing Gel і обережно втирайте вологими руками в шкіру навколо очей і по всьому обличчю. Видаліть засіб за допомогою спонжів і теплої води. Масажними рухами нанесіть 1 мл Purifying Cleanser на шкіру, приділяючи особливу увагу зонам з забитими порами. Видаліть засіб за допомогою спонжів і теплої води.

Етап 2. Підвищення тонусу (1 хвилина).

Просочіть ватний диск 1 мл Pre-Treatment Toner і протріть ним обличчя, щоб видалити надлишок жиру і підготувати шкіру до процедури.

Етап 3. Пілінг (7-10 хвилин).

Нанесіть тонким шаром на шкіру обличчя і шиї 2 мл Honey Tri-Zyme Peel, уникаючи області навколо очей. Залиште на шкірі на 7-10 хвилин в залежності від типу шкіри клієнта. Обережно видаліть засіб за допомогою теплого рушника. Додатково очистіть шкіру 1 мл Pre-Treatment Toner.

Етап 4. Масаж (10-15 хвилин).

Нагрійте 0,5 мл Hydrostem + 1 мл Soothing Balm між долонями. Змішайте їх виконайте масаж обличчя або нанесіть на необхідні точки. Soothing Balm і HydroStem можна залишити під маскою або видалити.

Етап 5. Маска (10-15 хвилин).

Нанесіть 4 мл Nordic Detox Mask тонким шаром на шкіру всього обличчя. Залиште на 10-15 хвилин і виконайте масаж рук або будь-яку іншу процедуру, поки діє маска. Видаліть маску за допомогою теплого пропареного рушника.

Етап 6. Інтенсив (2 хвилини).

Нанесіть 1 мл HydroFlora Essence на долоні або ватний диск, протріть обличчя. Нанесіть 0,5 мл HydroStem на шкіру всього обличчя. У цей час можна розповісти вашому клієнтові про пептидаи і дати рекомендації по режиму догляду за шкірою в домашніх умовах.

Етап 7. Зволоження та захист (2 хвилини).

Нанесіть відновлюючий догляд на зону шкіри навколо очей 0,5 мл Eye Authority. На обличчя колагеновий бустер 0,5 мл Nimni Day Cream + зволожуючий крем на вибір (по типу шкіри клієнта). Для захисту виберіть SPF засіб в залежності від побажань клієнта (з тональним ефектом або без нього). Нанесіть на шкіру всього обличчя клієнта і втирайте легкими масажними рухами до вбирання. Для догляду за ділянкою губ – нанесіть 0,2 мл Perfecting Gloss, не виходячи за лінію губ.

Результат: уже після першої процедури шкіра стає більш гладкою, свіжою, сяючою і молодою. Мімічні і глибокі зморшки розгладжуються, стають менш помітними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 14 =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.