Главная / Blog / Блог / ЗАХИСНА ДЕТОКС СЕРІЯ

ЗАХИСНА ДЕТОКС СЕРІЯ

У журналі Les Nouvelles Esthétiques №3 (115) 2019 є відмінна добірка космецевтичних засобів, які можна використовувати як в домашньому, так і в професійному догляді.

Авторитетний журнал для фахівців естетичної медицини, завжди рекомендує хороші продукти сучасного б’юті-ринку, на які точно можна покластися.

Les Nouvelles Esthétiques коротко описує професійну і домашню серію Detox + Anti-Wrinkle Collection від ТМ HydroPeptide. Лінійка засобів забезпечує оптимальний догляд та захист, глибоко очищає і відновлює шкіру, одночасно посилюючи її захист від впливу зовнішніх факторів навколишнього середовища і випромінювань синього світла від екранів телефонів, планшетів і комп’ютерів.

Колекція Detox містить рослинні антиоксидантні комплекси, що відновлюють баланс, рН і мікрофлору шкіри, створюючи бар’єр проти впливу вільних радикалів. Вся колекція спрямована на омолодження, надання шкірі сяйва, вирівнює тон і колір обличчя.

Про всі засоби лінії Detox + Anti-Wrinkle Collection, ви можете знайти тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + fourteen =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.