Короткий, але вичерпний гід по догляду за шкірою

У спільному проекті vogue.ua і HydroPeptide розкриваємо прості речі про догляд за шкірою, які корисно знати кожному. Чи потрібен багатоступінчастий азіатський догляд, корисні чи щоденні маски, скільки часу треба витрачати на догляд щодня, – каже експерт американської професійної марки HydroPeptide, епігенетика, доктор Ніл Кітчен.

Про зміни в догляді

Найбільші зміни, які відбулися і продовжують відбуватися в догляді за шкірою, – це усвідомленість. Багато споживачів стали набагато уважніше ставитися до складів косметичних засобів. І не тільки тому, що хочуть уникнути шкідливих і потенційно небезпечних інгредієнтів. А ще й тому, що хочуть зрозуміти, як той чи інший активний інгредієнт діє на шкіру. Споживачі сьогодні більш освічені, ніж будь-коли раніше, і тому роблять більш усвідомлений і здоровий вибір. А ще велику увагу приділяють профілактиці всіляких проблем.

Про те, чому хороший догляд так важливий

Правильний і постійний догляд здатний вирішити безліч проблем. Мало того, багато шкірних захворювань піддаються лікуванню при правильному режимі догляду за шкірою. У багатьох випадках рекомендується працювати з лікуючим лікарем, але як тільки стан поліпшується, можна переходити на домашній догляд, де чітке слідування приписам допоможе запобігти будь-якій проблемі в подальшому. Наприклад, при гіперпігментації і мелазмі можуть знадобитися певні процедури, щоб допомогти відновити шкіру. Але потім з цими проблемами будуть успішно справлятися правильно підібрані засоби.

Прочитати всю статтю Ви можете за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 17 =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.