Главная / Blog / Блог / Космецевтичні препарати для відновлюючого догляду після інвазивних процедур

Космецевтичні препарати для відновлюючого догляду після інвазивних процедур

Про ефективні препарати для професійного і домашнього догляду читайте в статті в новому випуску Les Nouvelle Esthetiques, №4 2018.

REJUVENATING (BLUEBERRY) MASK – поживна відновлююча чорнична маска. Заспокійлива, антитоксична маска знімає роздратування і відновлює чутливу і сенсибілізовану шкіру за допомогою охолоджуючої, очищаючої глини і протизапальних пептидів, знімає видиме почервоніння і відчуття жару, свербіння і подразнення, живить шкіру і надає їй здоровий колір, уповільнює процес появи мімічних і глибоких зморшок.

Soothing Serum – заспокійлива сироватка. Зняття почервоніння і відновлення. До складу сироватки входять заспокійливі пептиди і екстракт рослинних стовбурних клітин, які зменшують прояви почервоніння і заспокоюють чутливу і роздратовану шкіру, уповільнюють процес появи мімічних і глибоких зморшок, зменшують видимі почервоніння, відновлюють баланс вологи, детоксифікують і посилюють захист шкіри.

Soothing Balm – зволожуючий бальзам. Бальзам захищає і глибоко зволожує чутливу і пошкоджену шкіру, прискорює відновлення, знімає роздратування, застосовується після дерматологічних процедур, уповільнює процес появи мімічних і глибоких зморшок, інтенсивно зволожує і утримує вологу в шкірі, прискорює відновлення і живлення шкіри на збагаченої пептидами основі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + four =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.