Главная / Blog / Блог / Редакція журналу VOGUE рекомендує для жаркого липня

Редакція журналу VOGUE рекомендує для жаркого липня

У липневому номері журналу VOGUE крем-захист від сонця SolarDefense SPF 50 HydroPeptide був відзначений як найнеобхідніший засіб жаркого липня!

Завдяки включеним в рецептуру фізичним фотофільтрам, крем надійно захищає клітини від УФА, УФБ та ІЧ-променів. Як і інші препарати від сонця HydroPeptide серія Solar Defense, містять термоактивні інгредієнти Venuceane, які активуються при підвищенні інтенсивності ультрафіолетового випромінювання і температури повітря, запобігаючи пошкодження колагенових волокон шкіри. Засіб нейтралізує вільні радикали, запобігає утворенню зморшок і тонких ліній. Володіє потужнимі регенеруючими і заспокійливими властивостямі, перешкоджає появі запальних елементів, відновлює оптимальний рівень зволоженості шкіри. Утворює гладке і рівне покриття, не викликає відчуття тяжкості, добре матує шкіру, а з тональним ефектом (Solar Defense SPF 30 tinted) – підлаштовується під тон шкіри, вирівнює його і маскує недоліки.

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися на сайті або у свого косметолога.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − six =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.