Главная / Blog / Блог / HydroPeptide – найкраща салонна косметика за версією WELLNESS BEAUTY SALON AWARDS 2018!

HydroPeptide – найкраща салонна косметика за версією WELLNESS BEAUTY SALON AWARDS 2018!

Ми дуже раді поділитися з Вами приголомшливою новиною – космецевтика HydroPeptide була визнана кращою салонної косметикою за версією WELLNESS BEAUTY SALON AWARDS 2018!

30 травня 2018 у честь свого 13-річчя Журнал Wellness – будь щасливою провів почесну церемонію нагородження в 17 номінаціях, серед яких були нагороджені кращі професіонали в сфері краси та здоров’я. Серед нагороджених номінантів були відомі клініки, салони краси та інші професіонали естетичного бізнесу.

Дякуємо Світлані Островській, головному редактору журналу WELLNESS, за високу оцінку HydroPeptide, бажаємо процвітання у всіх проектах і починаннях!

P.S. Як зазначила Світлана у своїй промові на церемонії нагородження WELLNESS BEAUTY AWARDS 2018, її знайомство з брендом почалося після проходження професійного догляду на космецевтиці HydroPeptide в одному з салонів Києва. І отриманий результат її сильно вразив і порадував!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 2 =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.