Главная / Blog / Блог / Конференція: «Генетика і епігенетика в косметології – нова ера в anti-age терапії»

Конференція: «Генетика і епігенетика в косметології – нова ера в anti-age терапії»

Любі друзі! Запрошуємо Вас 31 березня на конференцію: «Генетика і епігенетика в косметології – нова ера в anti-age терапії» за участю:

1) Ніл Кітчен (США), доктор біологічних наук, епігенетик, Операційний Директор і головний генетик компанії HydroPeptide. Має широкий досвід досліджень в області епігенетичної регуляції і механізмів старіння на молекулярному рівні. Очолює в HydroPeptide напрямок епігенетики для створення революційних продуктів по догляду за шкірою, які фокусуються на поліпшенні здоров’я клітин шкіри.

2) Олександр Коляда, генетик, науковий співробітник лабораторії епігенетики Інституту геронтології НАМН. Олександр є вченим в питаннях епігенетики. Основним напрямком роботи Олександра є вивчення генів, які можуть зробити нас довгожителями.

3) Олена Баранова, лікар дерматовенеролог, фахівець з естетичної медицини з більш ніж 10 річним досвідом роботи, головний тренер Навчального Центру AlfaSPA Development, сертифікований тренер Hydropeptide.

4) Павло Гринішин, засновник Grinishyn, професіонал у сфері управління ПІК з більш ніж 18-річним досвідом роботи.

Для кого? – для косметологів, лікарів-естетистів, керівників клінік і салонів.

Розклад:

10:30 – 11:00 Реєстрація. Ранкова кава.

11:00 – 11:15 Вітальне слово.

11:15 – 13:00 Ніл Кітчен:

«Сила і принципи епігенетики, що змінюють підходи до догляду за шкірою обличчя і тіла. Як епігенетичні підходи змінюють технології і покращують здоров’я клітин шкіри, тим самим, забезпечуючи молодість і здоров’я шкіри зсередини ».

12:05 – 12:45 Олена Баранова:

«Сучасні протоколи пептидного терапії шкіри. Практичний досвід застосування і результати роботи на базі космецевтики HydroPeptide »

12:45 – 13:30 Ніл Кітчен:

«Які принципи епігенетики закладені в формулах космецевтики HydroPeptide і як вони створюють майбутнє в індустрії краси».

13:30 – 14:10 Кава-брейк. Спілкування з колегами.

14:10 – 15:00 Олександр Коляда:

«Генетика і косметологія – сучасний погляд. Процеси старіння організму. Яким чином запускається процес старіння в клітинах і які фактори його прискорюють. Сучасні способи уповільнення процесів старіння, геропротектори, корекція мікробіома. Роль і вплив пептидних препаратів в процесах уповільнення старіння клітин шкіри. »

15:00 – 15:45 Павло Гринішин:

«Тренди сучасного маркетингу і просування для лікарів-косметологів. Емоції – світовий тренд і його відображення в рекламній активності підприємства »

15:45 – 16:00 Питання-відповіді з Нілом Кітченом.

Організатор: HydroPeptide (USA) і компанія AlfaSPA Development.

31 березня 2018

Готель InterContinental

Київ, вул. Велика Житомирська 2А

11:00 – 16:00

Реєстрація у Вашого менеджера або за телефонами:

044 331 24 25

0 800 750 153

1 відгук з “Конференція: «Генетика і епігенетика в косметології – нова ера в anti-age терапії»

  1. Валентина говорить:

    Добрый день! Когда у вас будет конференция о пептидах в 2020 году в Киеве?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − 7 =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.