HydroPeptide / Блог / Моя маленька незалежність: ONUKA, Христина Соловій та Оксана Левченя – про неоціненне надбання

Моя маленька незалежність: ONUKA, Христина Соловій та Оксана Левченя – про неоціненне надбання

24 серпня 1991 року Україна здобула незалежність, а 31 рік по тому ми знову доводимо собі та всьому світові нашу непохитність щодо захисту власного суверенітету. Незалежна Україна прагне свободи, миру, процвітання, хоч би як часто не намагалися нам довести протилежне та знищити наші надбання.

З нагоди свята, за підтримки HydroPeptide, Vogue UA зустрівся з відомими українськими культурними діячками та поспілкувався про те, що для кожної з них означає українська незалежність.

Героїнями спеціального проєкту Vogue UA до Дня Незалежності України стали: лідерка гурту ONUKA Ната Жижченко, співачка Христина Соловій і мисткиня Оксана Левченя. Вони розповіли про цінності, які їм прищеплювали змалечку, та про потребу культивувати культурні надбання та нести їх крізь покоління.

Повну статтю читайте за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.