Профессиональный уход
за вашей кожей

Команда генетиков и косметологов США  разрабатывает формулы для средств
HydroPeptide, используя передовые методы ухода за кожей и клинически
проверенные ингредиенты, протестированные в эстетических кабинетах по всему миру

РАЗРАБОТАНО ГЕНЕТИКАМИ США
КЛИНИЧЕСКИЕ РЕЗУЛЬТАТЫ
HYDROPEPTIDE ВЫБИРАЮТ экспертЫ ПО ВСЕМУ МИРУ

 

НАУЧНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ
СРЕДСТВА НЕ ТЕСТИРУЮТСЯ НА ЖИВОТНЫХ
РАЗРАБОТАНО ГЕНЕТИКАМИ США
КЛИНИЧЕСКИЕ РЕЗУЛЬТАТЫ
ВЫБОР
ЭКСПЕРТОВ
ПО ВСЕМУ
МИРУ
НАУЧНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ
СРЕДСТВА НЕ ТЕСТИРУЮТСЯ НА ЖИВОТНЫХ

 

Наборы ХИТовых продуктов HydroPeptide для вас и ваших близких

 

 

Наборы ХИТовых продуктов HydroPeptide для вас и ваших близких

 

Коллекции HydroPeptide

НОВИНКИ 2021

Эпигенетики США разработали уникальные средства для ухода за кожей. Попробуйте новинки 2021 года!

Отзывы клиентов

Самый нежный очищающий бальзам который я только пробовала .После него кожа бархатная и нежная ,приятная на ощуп и успакоеная .Мне очень понравилось это средство.

Милания

Сыворотка волшебная. Ощущения после нанесения непередаваемые. Кожа нежнейшая с чувством охлаждения после применения. Пользовалась раньше этой сывороткой. Перепробовав другие средства, поняла, что лучше нет. И вернулась к линейке hydro peptide. Советую попробовать эту сыворотку!

Наталия Бурцева

Косметикой hydro peptide пользуюсь несколько лет, а крем Nimni ночной купила впервые. Пользуюсь кремом две недели, но уже вижу результат: носогубные складки уменьшились, овал лица визуально подтянулся. Кожа выглядит действительно лучше. Крем работает.

Татьяна Буренкова

Новости

Правильный уход за кожей — залог ее здоровья и молодости. Черпайте знания от экспертов HydroPeptide.

#Hydropeptide_beauty

 

Ультракомфортна щоденна процедура догляду за шкірою Вашого обличчя: очищення, тонізація, живлення та захист від сонця⭐️

Набір Beauty Care Kit #hp_beautycarekit  пропонує засоби з освіжаючою та надлегкою текстурою:

🔹Міцелярні серветки для обличчя – Micellar Facial Cloths
🔹Пробіотична есенція – HydraFlora 
🔹Комплексно-омолоджуючий крем-бустер (день / ніч) – Nimni Day Cream
🔹Сонцезахисний крем для обличчя – Solar Defense SPF 50 Non-Tinted
🔷Нова брендова косметичка від HydroPeptide – нехай усі улюблені засоби будуть завжди з Вами.

Продукти  не містять гідрохінон, парабени, фталати, сульфати, відбілювачі, компоненти тваринного, гормонального і гормоноподібного походження, не випробовувалися на тваринах, є веганськими.

Набір Beauty Care Kit підходить для усіх типів шкіри, тож стане чудовим подарунком для подруги, сестри, мами чи колеги на день народження чи інші довгоочікувані свята❤️

Ціна 4984 грн

Замовити набір можна на сайті www.hydropeptide.com.ua або написати нам в дірект💌
Ультракомфортна щоденна процедура догляду за шкірою Вашого обличчя: очищення, тонізація, живлення та захист від сонця⭐️ Набір Beauty Care Kit #hp_beautycarekit пропонує засоби з освіжаючою та надлегкою текстурою: 🔹Міцелярні серветки для обличчя – Micellar Facial Cloths 🔹Пробіотична есенція – HydraFlora 🔹Комплексно-омолоджуючий крем-бустер (день / ніч) – Nimni Day Cream 🔹Сонцезахисний крем для обличчя – Solar Defense SPF 50 Non-Tinted 🔷Нова брендова косметичка від HydroPeptide – нехай усі улюблені засоби будуть завжди з Вами. Продукти не містять гідрохінон, парабени, фталати, сульфати, відбілювачі, компоненти тваринного, гормонального і гормоноподібного походження, не випробовувалися на тваринах, є веганськими. Набір Beauty Care Kit підходить для усіх типів шкіри, тож стане чудовим подарунком для подруги, сестри, мами чи колеги на день народження чи інші довгоочікувані свята❤️ Ціна 4984 грн Замовити набір можна на сайті www.hydropeptide.com.ua або написати нам в дірект💌
Поетапна професійна процедура освітлення Вашої шкіри в домашніх умовах! 

Набір Revamp Your Regimen Set підвищить догляд за Вашою шкірою на новий рівень. 

Кожен продукт спеціально розроблений для посилення захисту Вашої шкіри від навколишнього середовища, стимуляції відновлення клітин, максимального сяйва і зволоження. 

1️⃣Протонізуйте обличчя есенцією Hydraflora після етапу очищення.

Hydraflora Essence #hp_hydraflora збалансовує захисну мікрофлору шкіри за допомогою пре- і пробіотиків. 

2️⃣Протріть обличчя і шию пілінг-серветкою 5X Power Peel, не змивайте.

5 м’яких кислот у пілінгу 5X Power Peel #hp_5x_power_peel прискорюють оновлення клітин, роблячи шкіру більш гладкою і м’якою. 

3️⃣Нанесіть маску Radiance Mask і залиште на 10 хвилин, після завершення ретельно видаліть достатньою кількістю води.

Застосування двічі на тиждень маски Radiance Mask #hp_radiancemask додасть шкірі сяйво, розгладить тонкі лінії і зморшки.

4️⃣Змішайте в руці 3 краплі сироватки Firma-Bright зі зволожуючим кремом, потім нанесіть на обличчя та шию.

Firma-Bright 20% Vitamin C Booster #hp_firmabright ідеально поєднується з будь-яким зволожуючим кремом,  для посилення  сяйва і сприяння  виробленню колагену. 

‼️Засоби не містять гідрохінон, парабени, фталати, сульфати, відбілювачі, компоненти тваринного, гормонального і гормоноподібного походження, не випробовувалися на тваринах, є веганські.

Ціна набору 4200 грн

Додайте його у свій догляд за обличчям і миттєво отримайте яскравий, рівний відтінок шкіри і чудове сяйво🙌🏼
Поетапна професійна процедура освітлення Вашої шкіри в домашніх умовах! Набір Revamp Your Regimen Set підвищить догляд за Вашою шкірою на новий рівень. Кожен продукт спеціально розроблений для посилення захисту Вашої шкіри від навколишнього середовища, стимуляції відновлення клітин, максимального сяйва і зволоження. 1️⃣Протонізуйте обличчя есенцією Hydraflora після етапу очищення. Hydraflora Essence #hp_hydraflora збалансовує захисну мікрофлору шкіри за допомогою пре- і пробіотиків. 2️⃣Протріть обличчя і шию пілінг-серветкою 5X Power Peel, не змивайте. 5 м’яких кислот у пілінгу 5X Power Peel #hp_5x_power_peel прискорюють оновлення клітин, роблячи шкіру більш гладкою і м’якою. 3️⃣Нанесіть маску Radiance Mask і залиште на 10 хвилин, після завершення ретельно видаліть достатньою кількістю води. Застосування двічі на тиждень маски Radiance Mask #hp_radiancemask додасть шкірі сяйво, розгладить тонкі лінії і зморшки. 4️⃣Змішайте в руці 3 краплі сироватки Firma-Bright зі зволожуючим кремом, потім нанесіть на обличчя та шию. Firma-Bright 20% Vitamin C Booster #hp_firmabright ідеально поєднується з будь-яким зволожуючим кремом, для посилення сяйва і сприяння виробленню колагену. ‼️Засоби не містять гідрохінон, парабени, фталати, сульфати, відбілювачі, компоненти тваринного, гормонального і гормоноподібного походження, не випробовувалися на тваринах, є веганські. Ціна набору 4200 грн Додайте його у свій догляд за обличчям і миттєво отримайте яскравий, рівний відтінок шкіри і чудове сяйво🙌🏼
Чому влітку необхідний SPF? 

Сонячні промені, які ми так любимо і чекаємо, насправді містять шкідливий тип сонячного випромінювання А, який проникає навіть крізь хмари та скло та завдає шкоди нашій шкірі.

Постійна дія цього типу зневоднює шкіру та провокує виділення великої кількості пігменту, що тягне за собою передчасне фотостаріння шкіри. І це відбувається не тільки влітку.

Фільтри SPF - це маленькі частки оксиду цинку та діоксиду титану. При нанесенні крему з SPF-захистом вони розподіляються на поверхні шкіри і, як маленькі дзеркала, відображають світло, запобігаючи проникненню шкідливих променів.

Як довго можна знаходитись на сонці без шкоди для шкіри? Якщо ви використовуєте SPF 30 - то не більше 1.5 години, якщо SPF 50 то 2-2,5 години. Але ми радимо оновлювати захист кожні дві години, якщо ви перебуваєте на свіжому повітрі тривалий час.

Якщо ви візьмете за правило постійно користуватися кремом з SPF - ваша шкіра скаже вам дякую, і різницю ви побачите вже за короткий час. В цьому вам стане в пригоді Solar Defense Tinted SPF30 #hp_spf30 від HydroPeptide, який підлаштовується під тон шкіри, забезпечує досконале покриття і здоровий колір обличчя, захищаючи від UVA, UVB та інфрачервоного випромінювання. 

Ціна 1344 грн

Ставте 🌞 якщо постійно користуєтесь SPF -чим більше 🌞, тим більше людей ви надихнете подбати про здоров‘я та молодість шкіри вже сьогодні😉
Чому влітку необхідний SPF? Сонячні промені, які ми так любимо і чекаємо, насправді містять шкідливий тип сонячного випромінювання А, який проникає навіть крізь хмари та скло та завдає шкоди нашій шкірі. Постійна дія цього типу зневоднює шкіру та провокує виділення великої кількості пігменту, що тягне за собою передчасне фотостаріння шкіри. І це відбувається не тільки влітку. Фільтри SPF - це маленькі частки оксиду цинку та діоксиду титану. При нанесенні крему з SPF-захистом вони розподіляються на поверхні шкіри і, як маленькі дзеркала, відображають світло, запобігаючи проникненню шкідливих променів. Як довго можна знаходитись на сонці без шкоди для шкіри? Якщо ви використовуєте SPF 30 - то не більше 1.5 години, якщо SPF 50 то 2-2,5 години. Але ми радимо оновлювати захист кожні дві години, якщо ви перебуваєте на свіжому повітрі тривалий час. Якщо ви візьмете за правило постійно користуватися кремом з SPF - ваша шкіра скаже вам дякую, і різницю ви побачите вже за короткий час. В цьому вам стане в пригоді Solar Defense Tinted SPF30 #hp_spf30 від HydroPeptide, який підлаштовується під тон шкіри, забезпечує досконале покриття і здоровий колір обличчя, захищаючи від UVA, UVB та інфрачервоного випромінювання. Ціна 1344 грн Ставте 🌞 якщо постійно користуєтесь SPF -чим більше 🌞, тим більше людей ви надихнете подбати про здоров‘я та молодість шкіри вже сьогодні😉