Профессиональный уход
за вашей кожей

Команда генетиков и косметологов США  разрабатывает формулы для средств
HydroPeptide, используя передовые методы ухода за кожей и клинически
проверенные ингредиенты, протестированные в эстетических кабинетах по всему миру

РАЗРАБОТАНО ГЕНЕТИКАМИ США
КЛИНИЧЕСКИЕ РЕЗУЛЬТАТЫ
HYDROPEPTIDE ВЫБИРАЮТ экспертЫ ПО ВСЕМУ МИРУ

 

НАУЧНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ
СРЕДСТВА НЕ ТЕСТИРУЮТСЯ НА ЖИВОТНЫХ
РАЗРАБОТАНО ГЕНЕТИКАМИ США
КЛИНИЧЕСКИЕ РЕЗУЛЬТАТЫ
ВЫБОР
ЭКСПЕРТОВ
ПО ВСЕМУ
МИРУ
НАУЧНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ
СРЕДСТВА НЕ ТЕСТИРУЮТСЯ НА ЖИВОТНЫХ

 

Наборы ХИТовых продуктов HydroPeptide

для вас и ваших близких

 

Наборы ХИТовых продуктов HydroPeptide для вас и ваших близких

 

Коллекции HydroPeptide

НОВИНКИ 2022

Эпигенетики США разработали уникальные средства для ухода за кожей. Попробуйте новинки 2022 года!

Отзывы клиентов

Самый нежный очищающий бальзам который я только пробовала .После него кожа бархатная и нежная ,приятная на ощуп и успакоеная .Мне очень понравилось это средство.

Милания

Сыворотка волшебная. Ощущения после нанесения непередаваемые. Кожа нежнейшая с чувством охлаждения после применения. Пользовалась раньше этой сывороткой. Перепробовав другие средства, поняла, что лучше нет. И вернулась к линейке hydro peptide. Советую попробовать эту сыворотку!

Наталия Бурцева

Косметикой hydro peptide пользуюсь несколько лет, а крем Nimni ночной купила впервые. Пользуюсь кремом две недели, но уже вижу результат: носогубные складки уменьшились, овал лица визуально подтянулся. Кожа выглядит действительно лучше. Крем работает.

Татьяна Буренкова

Новости

Правильный уход за кожей – залог ее здоровья и молодости. Черпайте знания от экспертов HydroPeptide.

#Hydropeptide_Ukraine

В чому переваги гіалуронової кислоти в складі косметичних засобів?

Гіалуронова кислота - природний інгредієнт, який може притягувати і утримувати вологу.

Переваги:
✅надає шкірі м’якість і пружність
✅підвищує гідратацію шкіри
✅покращує бар’єрну функцію шкіри

Деякі з засобів, які мають в своєму складі цей потужний інгредієнт:

🧬Power Lift #hp_powerlift 
Крем-концентрат для інтенсивного ліфтингу і додання пружності з потужною зволожуючою дією.

Ціна 2772 грн

🧬Сонцезахисні креми:
Гіалуронова кислота в складі сприяє зростанню «корисних» бактерій, відновлюючи бар’єрні функції шкіри, підвищує гідратацію шкіри і кількість ліпідів.

-Solar Defense Tinted SPF 30 #hp_spf30 
-Solar Defense Non-Tinted SPF 50 #hp_spf50 

Ціна 1344 грн

🧬Lip Service #hp_lipservice 
Потужний anti-age засіб для шкіри губ, який інтенсивно живить губи, зволожує їх і запобігає появі кисетних зморшок навколо роту.

Ціна 1288 грн

Детальніше про кожен засіб можна дізнатись на офіційному сайті: www.hydropeptide.com.ua
В чому переваги гіалуронової кислоти в складі косметичних засобів? Гіалуронова кислота - природний інгредієнт, який може притягувати і утримувати вологу. Переваги: ✅надає шкірі м’якість і пружність ✅підвищує гідратацію шкіри ✅покращує бар’єрну функцію шкіри Деякі з засобів, які мають в своєму складі цей потужний інгредієнт: 🧬Power Lift #hp_powerlift Крем-концентрат для інтенсивного ліфтингу і додання пружності з потужною зволожуючою дією. Ціна 2772 грн 🧬Сонцезахисні креми: Гіалуронова кислота в складі сприяє зростанню «корисних» бактерій, відновлюючи бар’єрні функції шкіри, підвищує гідратацію шкіри і кількість ліпідів. -Solar Defense Tinted SPF 30 #hp_spf30 -Solar Defense Non-Tinted SPF 50 #hp_spf50 Ціна 1344 грн 🧬Lip Service #hp_lipservice Потужний anti-age засіб для шкіри губ, який інтенсивно живить губи, зволожує їх і запобігає появі кисетних зморшок навколо роту. Ціна 1288 грн Детальніше про кожен засіб можна дізнатись на офіційному сайті: www.hydropeptide.com.ua
Ваші улюблені помічники у збереженні молодості цієї зими✨

Профілактика старіння шкіри – це новий тренд у догляді за собою.  Ефективний продукт повинен не тільки мати ефект омолодження, але й захищати шкіру, запобігаючи її старінню.

Зберігайте 4 засоби, які створені для профілактики та створення бажаного анті-ейдж ефекту на обличчі, шиї та зони декольте🤩

1. PolyPeptide Collagel + Mask for eyes – патчі для зони навколо очей, які роблять шкіру навколо очей пружною (за рахунок стимуляції вироблення колагену).

Ціна 1330 грн
Детальніше #hp_патчиподглаза

2. FIRM-A-FIX NECTAR – ліфтинг-сироватка для шиї та декольте, яка розгладжує лінії та зморшки завдяки омолоджуючому пептидному комплексу і потрійній гіалуроновій кислоті.

Ціна 3324 грн
Детальніше #hp_firmafix

3. Nimni Cream 15 ml – колагено-утворюючий крем (нічний), містить унікальний запатентований комплекс Neodermyl® який сприяє синтезу і дозріванню еластину й колагену = призводить до помітного поліпшення текстури, щільності та еластичності шкіри й істотного скорочення зморшок.

Ціна 3047 грн
Детальніше #hp_nimnicream

4. Solar Defense Tinted SPF 30 – сонцезахисний крем для обличчя захищає від вільних радикалів, попереджаючи утворення мімічних і глибоких зморшок.

Ціна 1330 грн
Детальніше #hp_spf30

Замовити можна на офіційному сайті: www.hydropeptide.com.ua
Ваші улюблені помічники у збереженні молодості цієї зими✨ Профілактика старіння шкіри – це новий тренд у догляді за собою. Ефективний продукт повинен не тільки мати ефект омолодження, але й захищати шкіру, запобігаючи її старінню. Зберігайте 4 засоби, які створені для профілактики та створення бажаного анті-ейдж ефекту на обличчі, шиї та зони декольте🤩 1. PolyPeptide Collagel + Mask for eyes – патчі для зони навколо очей, які роблять шкіру навколо очей пружною (за рахунок стимуляції вироблення колагену). Ціна 1330 грн Детальніше #hp_патчиподглаза 2. FIRM-A-FIX NECTAR – ліфтинг-сироватка для шиї та декольте, яка розгладжує лінії та зморшки завдяки омолоджуючому пептидному комплексу і потрійній гіалуроновій кислоті. Ціна 3324 грн Детальніше #hp_firmafix 3. Nimni Cream 15 ml – колагено-утворюючий крем (нічний), містить унікальний запатентований комплекс Neodermyl® який сприяє синтезу і дозріванню еластину й колагену = призводить до помітного поліпшення текстури, щільності та еластичності шкіри й істотного скорочення зморшок. Ціна 3047 грн Детальніше #hp_nimnicream 4. Solar Defense Tinted SPF 30 – сонцезахисний крем для обличчя захищає від вільних радикалів, попереджаючи утворення мімічних і глибоких зморшок. Ціна 1330 грн Детальніше #hp_spf30 Замовити можна на офіційному сайті: www.hydropeptide.com.ua
Сироватки, які врятують у холодну пору☃️

Коли за вікном -10 ° C і нижче, морозний вітер, опалення будинку і в офісі стоїть на максимумі, Ваша шкіра потребує інтенсивного зволоження та живлення!

HydroPeрtide, піклуючись про Вашу шкіру, створив сироватки для всіх типів шкіри! 

💎 Hydrostem #hp_hydrostem - потужний комплекс з п'яти пептидів, стовбурових клітин рослин, гіалуронової кислоти повністю блокує процес старіння шкіри. Ензими та антиоксиданти захищають шкіру від навколишнього середовища. Створена для жителів мегаполісу.

💎Soothing Serum #hp_soothing_serum - заспокійлива сироватка-флюїд з інноваційними пептидами, зменшує видимі роздратування на шкірі, сприяє швидкому відновленню її структури, усуває прояви розширених судин і капілярної сітки.

💎LumaPro-C #hp_lumapro_c - всесезонна, омолоджуюча й зволожуюча сироватка, яка не тільки інтенсивно бореться проти пігментації, а й надає природне сяйво шкірі на основі пептидів, інноваційного освітлюючого комплексу вітамінів та рослинних екстрактів імбиру, маргаритки і сосни.

Детальніше про кожну сироватку та можна дізнатись на офіційному сайті: www.hydropeptide.com.ua
Сироватки, які врятують у холодну пору☃️ Коли за вікном -10 ° C і нижче, морозний вітер, опалення будинку і в офісі стоїть на максимумі, Ваша шкіра потребує інтенсивного зволоження та живлення! HydroPeрtide, піклуючись про Вашу шкіру, створив сироватки для всіх типів шкіри! 💎 Hydrostem #hp_hydrostem - потужний комплекс з п'яти пептидів, стовбурових клітин рослин, гіалуронової кислоти повністю блокує процес старіння шкіри. Ензими та антиоксиданти захищають шкіру від навколишнього середовища. Створена для жителів мегаполісу. 💎Soothing Serum #hp_soothing_serum - заспокійлива сироватка-флюїд з інноваційними пептидами, зменшує видимі роздратування на шкірі, сприяє швидкому відновленню її структури, усуває прояви розширених судин і капілярної сітки. 💎LumaPro-C #hp_lumapro_c - всесезонна, омолоджуюча й зволожуюча сироватка, яка не тільки інтенсивно бореться проти пігментації, а й надає природне сяйво шкірі на основі пептидів, інноваційного освітлюючого комплексу вітамінів та рослинних екстрактів імбиру, маргаритки і сосни. Детальніше про кожну сироватку та можна дізнатись на офіційному сайті: www.hydropeptide.com.ua
Пептиди = молодість
⠀
Космецевтика HydroPeptide – лідер галузі в пептидній технології. Здатність пептидів покращувати стан шкіри без негативного впливу – якісно відрізняє їх від інших активних інгредієнтів.
⠀
Пептиди – природні або синтетичні сполуки, молекули, побудовані із залишків амінокислот, з’єднаних в ланцюг пептидними зв’язками, які діють як сигнальні молекули в організмі. Пептидів дуже багато і кожен із них виконує різну функцію. Які ж пептиди найчастіше застосовуються в косметології:
⠀
* Стимулятори (Matrixyl 3000 / Matrixyl synthe 6 / Acetyl Tripeptide-11 / Syn-Orage / Syn-Coll / DermePep A350 і інші) – відновлюють кордон між роговим шаром шкіри і дермою за рахунок синтезу колагену, відповідають за регенерацію клітин, знімають запалення;
⠀
* Нейротрансмітери (Calmosensin (Acetyl Dipeptide-1Cetyl Ester) та інші). М’яко впливають на епідерміс, запускають регенерацію клітин, знижують чутливість і «реактивність» нервових закінчень, полегшуючи стан чутливої  шкіри.
⠀
* Поліпшують мікроциркуляцію та лімфоток (Haloxyl (мікс Matrixyl 3000 + Hydroxysuccinimide, chrysin) та інші). Відповідають за зміцнення судинної сітки, знімають набряки, підсилюють циркуляцію лімфи, покращують тонус шкіри, зменшують глибину мімічних зморшок, підтягують шкіру і знімають темні кола навколо очей.
⠀
* Стабілізатори або пептиди міді (Prezatide Copper Acetate / Cu-GHK / Copper Tripeptide-1 / Alanine / Histidine / Lysine Polypeptide Copper і інші) – є потужними анти-ейдж компонентами і природними антиоксидантами, уповільнюють процес старіння, відновлюють водний і ліпідний баланс шкіри.
⠀
* Міорелаксанти або ботулоподібні (Agireline / SNAP-8 / Inyline і інші) – скорочують рухливість мімічних м’язів обличчя, запобігаючи утворенню нових зморшок, мають так званий ефект ботокса.
⠀
У пептидів хороша репутація і клінічно доведена ефективність, довга історія клінічних досліджень. Вони безпечні, підходять всім і сумісні з іншими засобами для догляду за шкірою та інгредієнтами.
⠀
А Ви вже випробували на собі пептиди? Сподобався ефект?
Пептиди = молодість ⠀ Космецевтика HydroPeptide – лідер галузі в пептидній технології. Здатність пептидів покращувати стан шкіри без негативного впливу – якісно відрізняє їх від інших активних інгредієнтів. ⠀ Пептиди – природні або синтетичні сполуки, молекули, побудовані із залишків амінокислот, з’єднаних в ланцюг пептидними зв’язками, які діють як сигнальні молекули в організмі. Пептидів дуже багато і кожен із них виконує різну функцію. Які ж пептиди найчастіше застосовуються в косметології: ⠀ * Стимулятори (Matrixyl 3000 / Matrixyl synthe 6 / Acetyl Tripeptide-11 / Syn-Orage / Syn-Coll / DermePep A350 і інші) – відновлюють кордон між роговим шаром шкіри і дермою за рахунок синтезу колагену, відповідають за регенерацію клітин, знімають запалення; ⠀ * Нейротрансмітери (Calmosensin (Acetyl Dipeptide-1Cetyl Ester) та інші). М’яко впливають на епідерміс, запускають регенерацію клітин, знижують чутливість і «реактивність» нервових закінчень, полегшуючи стан чутливої шкіри. ⠀ * Поліпшують мікроциркуляцію та лімфоток (Haloxyl (мікс Matrixyl 3000 + Hydroxysuccinimide, chrysin) та інші). Відповідають за зміцнення судинної сітки, знімають набряки, підсилюють циркуляцію лімфи, покращують тонус шкіри, зменшують глибину мімічних зморшок, підтягують шкіру і знімають темні кола навколо очей. ⠀ * Стабілізатори або пептиди міді (Prezatide Copper Acetate / Cu-GHK / Copper Tripeptide-1 / Alanine / Histidine / Lysine Polypeptide Copper і інші) – є потужними анти-ейдж компонентами і природними антиоксидантами, уповільнюють процес старіння, відновлюють водний і ліпідний баланс шкіри. ⠀ * Міорелаксанти або ботулоподібні (Agireline / SNAP-8 / Inyline і інші) – скорочують рухливість мімічних м’язів обличчя, запобігаючи утворенню нових зморшок, мають так званий ефект ботокса. ⠀ У пептидів хороша репутація і клінічно доведена ефективність, довга історія клінічних досліджень. Вони безпечні, підходять всім і сумісні з іншими засобами для догляду за шкірою та інгредієнтами. ⠀ А Ви вже випробували на собі пептиди? Сподобався ефект?