Комбінація засобів для отримання максимального ефекту

Існують такі продукти, які ми можемо змішати і отримати дивовижний догляд за нашою шкірою. Час від часу вона дійсно потребує суперінтенсивного живлення, зволоження і ліфтингу. За допомогою одного засобу, навіть мегаефективного, не можна домогтися швидкого результату.

З чого ж почати?

Новітня 20% -ва сироватка-бустер з вітаміном С HydroPeptide Firma-Bright призначена для ефективного комбінування з різними продуктами. Нижче ви дізнаєтеся, як створити неймовірний коктейль-догляд, створений спеціально для вашої шкіри!!

Ідеальні коктейлі по догляду за шкірою для кожного типу

Нова сироватка Firma-Bright з 20% Вітаміном С це унікальний засіб, який ідеально доповнить ваш щоденний догляд. Вона є бустером, який підвищує ефективність продуктів, з якими змішується.

Firma-Bright забезпечить помітне поліпшення тонусу, текстури і еластичності вашої шкіри.

До складу сироватки входить стабільна форма вітаміну С, звана аскорбілфосфат натрію (SAP). Така формула не розчиняється так швидко, як в інших сироватках з вітаміном С. Формула SAP розроблена таким чином, щоб бути більш м’якою для шкіри, навіть при високій концентрації (20%), для стимуляції вироблення колагену.

Коктейль 1: Сироватка Luma Pro-C + Firma-Bright

Ідеально підходить для профілактики та усунення пігменту

Якщо ваша мета – освітлення, необхідно змішати Firma-Bright з сироваткою LumaPro-C. Ця суміш включає в себе два типи стабільного вітаміну С для вирішення проблеми пігментації. Також в їх склад входить безліч освітлюючих пептидів та антиоксидантів, які чудово поєднуються один з одним, сприяючи рівному тону та сяйві шкіри.  

Коктейль 2: Nimni Cream + Firma-Bright

Нічний ритуал по догляду за шкірою

Якщо ви шукаєте найбільш потужну стимулюючу колаген комбінацію, змішайте запатентований підтримуючий комплекс Nimni Cream з 20% вітаміном С, стимулюючим колаген. З таким коктейлем ви зможете максимально наблизитися до досягнення молодості і пружності вашої шкіри. Ви побачите поліпшення тонусу і текстури, а також збільшення регенерації клітин від інкапсульованого ретинолу.

Коктейль 3: Крем Power Lift + Firma-Bright

Ідеально підходить для інтенсивного зволоження і ліфтингу

Ця комбінація є стандартом для зрілої шкіри. Вона не тільки збільшить вироблення колагену і поліпшить колір обличчя, але і захистить ліпідний бар’єр шкіри. Зволожуючі компоненти в Power Lift швидко відновлять втрачену з віком вологу, а антиоксиданти, що входять до складу Firma-Bright, захистять шкіру від пошкодження вільними радикалами, які можуть викликати прискорене старіння шкіри.

Коктейль 4: Сироватка Power Serum + Firma-Bright

Супер-потужний антивіковий ефект

Оригінальний дует сироваток, який розгладить дрібні зморшки і додасть шкірі тонус завдяки стимулюючим колаген та розслаблюючим зморшки пептидам. Тонкі лінії і навіть глибокі зморшки будуть зникати вже після першого застосування цього коктейлю. Освітлення + ліфтинг – ідеальне поєднання для вікової шкіри.

Вам може здатися, що такі комбінації дуже складні. Але варто тільки спробувати, і ви побачите, що ці коктейлі – найпростіший і швидкий спосіб поліпшити стан вашої шкіри.

HydroPeptide Firma-Bright – обов’язкове доповнення до будь-якого антивікового догляду.

.