Главная / Blog / TOP-PROTOCOL / Преміальний Детокс догляд

Преміальний Детокс догляд

Премиальный Детокс уход

Очевидно, що забруднення навколишнього середовища, вільні радикали і HEV / синє світло можуть завдати шкоди здоров’ю шкіри, посилити запалення і прискорити ознаки старіння. Загальновідомо, що шкірі необхідний захист від ультрафіолетового випромінювання, але мало хто знає, що нам також необхідний захист і від синього або HEV світла. Щоб забезпечити оптимальний догляд і захист шкіри, американський бренд від генетиків HydroPeptide розробив нову колекцію Detox, яка глибоко очищає, відновлює шкіру, одночасно посилюючи її захист від впливу зовнішніх факторів оточуючого середовища і випромінювання синього світла. Колекція Detox містить потужні рослинні антиоксидантні комплекси, що відновлюють баланс, рН і мікрофлору шкіри, створюючи бар’єр проти впливу вільних радикалів. Вся колекція спрямована на омолодження, надання шкірі сяйва, вирівнює колір обличчя.

Представляємо вам покрокову процедуру з детоксикації шкіри, актуальна для будь-якого сезону року. Рівень впливу на шкіру – середній, час впливу: 40-60 хвилин.

Етап 1. Очищення (3 хвилини).

Спеціаліст наносить засіб Cleansing Gel і обережно втирає вологими руками в шкіру навколо очей і по всьому обличчю. Видаляє засіб за допомогою спонжів і теплої води. Масажними рухами наносить Purifying Cleanser на шкіру, приділяючи особливу увагу зонам з забитими порами. Видаляє засіб за допомогою спонжів і теплої води.

Етап 2. Підвищення тонусу (1 хвилина).

Просочування ватного диска засобом Pre-Treatment Toner і протирання ним обличчя, щоб видалити надлишок жиру і підготувати шкіру до процедури.

Етап 3. Пілінг (7-10 хвилин).

Спеціаліст завдав тонким шаром на шкіру обличчя і шиї пілінг Honey Tri-Zyme Peel, уникаючи області навколо очей. Залишає на шкірі на 7-10 хвилин в залежності від типу вашої шкіри. Обережно видаляє засіб за допомогою теплого рушника. Додаткове очищення шкіри засобом Pre-Treatment Toner.

Етап 4. Масаж (10-15 хвилин).

Між долонями фахівець нагріває сироватку Hydrostem і бальзам Soothing Balm. Змішуючи ці засоби, виконує масаж обличчя або наносить на необхідні точки. Soothing Balm і HydroStem фахівець може залишити під маскою або видалити.

Етап 5. Маска (10-15 хвилин).

Нанесення маски Nordic Detox Mask тонким шаром на шкіру всього обличчя. Експозиція 10-15 хвилин, в цей час фахівець виконає масаж ваших рук. Видаляє маску за допомогою теплого пропареного рушника.

Етап 6. Інтенсивний догляд (2 хвилини).

Для інтенсивної тонізації шкіри, фахівець завдає Hydraflora Essence на ваше обличчя. Далі нанесення HydroStem на шкіру всього обличчя. В цей час фахівець може розповісти вам про пептиди та дати рекомендації з домашньго догляду.

Етап 7. Зволоження та захист (2 хвилини).

Етап відновлюючого догляду за зоною навколо очей засобом Eye Authority. На обличчя наноситься колагеновий бустер Nimni Day Cream + зволожуючий крем на вибір (по типу вашої шкіри).

Залежно від ваших уподобань (з тональним ефектом або без нього), фахівець наносить SPF засіб, втираючи легкими масажними рухами до вбирання.

Для догляду за ділянкою губ використовується блиск Perfecting Gloss, для інтенсивного зволоження і додання обсягу.

Результат: уже після першої процедури шкіра стає більш гладкою, свіжою, сяючою і молодою. Мімічні і глибокі зморшки розгладжується, стають менш помітними.

Якщо ви хочете пройти процедуру «Люксовий Детокс догляд», вибирайте салон в нашому Спа-локаторі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × three =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.