Главная / Blog / TOP-PROTOCOL / Протокол «Спляча красуня»

Протокол «Спляча красуня»

 Відновлюючий догляд “Спляча красуня”

Генетики США розробили нову колекцію засобів Anti-Wrinkle + Restore Collectio від HydroPeptide, яка відновлює чутливу і зневоднену шкіру. Нова колекція розроблена з урахуванням епігенетичних процесів, що відбуваються в шкірі на підставі циркадних ритмів людини. Anti-Wrinkle + Restore Collectio містить багату комбінацію рослинних інгредієнтів, поживних антиоксидантів і відновлювальних пептидів.

Процедура по догляду «Спляча красуня» ( «Sleep pretty facial») спрямована на відновлення балансу, розгладжує дрібні і зменшує глибокі зморшки, а також допомагає запустити природний процес відновлення шкіри.

Етап 1. Очищення і тонізація.

Попереднє очищення в рамках процедури займає до 3 хвилин. Для цього вологими руками фахівець наносить невелику кількість засобу для очищення Makeup Melt, проводить легкий масаж в області очей і всього обличчя, видалить серветкою або вологим рушником. Далі нанесення Cashmere Cleanse і легкий масаж обличчя, видалення засобу вологим спонжем. Для усунення надлишку шкірного сала і підготовки шкіри фахівець проводить тонізацію: промокання ватного диска і протирання обличчя Pre-Treatment Toner.

Етап 2. Пілінг.

Спеціаліст наносить тонким шаром всесезонний пілінг Honey Tri-Zyme Peel на обличчя і шию, уникаючи зони очей. Залишає на 7-10 хвилин в залежності від типу вашої шкіри. Ретельно видаляє злегка теплим рушником.

Етап 3. Масаж.

Для живлення та нормалізації балансу вашої шкіри, фахівець проводить 15 хвилинний масаж обличчя з використанням сироватки Hydrostem і бальзаму Soothing Balm. Суміш Soothing Balm і Hydrostem розігріває в долонях, проводить масаж всього обличчя або точковий масаж натисканням пальців. Засоби можна не змивати, тому фахівець відразу наносить маску.

Нанесення тонким шаром маски Rejuvenating Mask на обличчя, експозиція на 10-15 хвилин, під час дії маски, фахівець масажує ваші руки. У разі сильно збезводненої шкіри додатково проводиться нанесення Hydro-Lock Sleep Mask на область шиї і декольте. В області очей застосовується компрес. Нанесення на область губ Lip Lock або в разі сухих і потрісканих губ додатково – Lip Service.

Етап 4. Догляд за областю навколо очей.

Етап відновлення шкіри навколо очей займає до 1 хвилини. Наноситься на область навколо очей в залежності від ваших потреб Uplift Eye або Eye Authority.

Етап 5. Маска, завершення процедури.

На фінішному етапі зволоження наноситься фітоживильне масло Moisture Reset і тонкий шар зволожуючої маски Hydro-Lock Mask. За необхідності маска наноситься на зону шиї і декольте. Надлишки маски видаляється теплим пропареним рушником.

Вже після першої процедури помітно підтягується шкіра, стає більш пружною, молодою і сяючою. Інтенсивне зволоження шкіри має пролонговану дію. На наступний день після процедури ви побачите ще більший ефект відновлення і омолодження.

Якщо ви хочете пройти процедуру «Спляча красуня», обирайте салон у нашому Спа-локаторі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 10 =

Ми повідомимо вам, коли засіб надійде до складу. Будь ласка, залиште актуальну адресу електронної пошти та необхідну кількість продукту знизу.